BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Céges angol tanfolyamot keresel?

Tanulj egyéni haladási tempóban, profi tanárokkal, beszédközpontú módszerrel!

Munkahelyeden elvárják tőled, hogy magabiztos, aktív angol nyelvtudásod legyen? Nyelvvizsgáznod kell?  Olvass tovább, és fedezd fel, hogyan tudjuk teljesíteni a vágyadat a BeHappy Angol Nyelviskolában!

Találd meg azt a nyelvtanfolyamot, ami cégednek is tetszik, és ahol Te is örömmel tanulsz angolul!

Blonde Businesswoman Writing In DiaryTudjuk, hogy sokak számára nagy lehetőség, ha munkahelyük finanszírozza számukra az angol nyelvtanfolyamot. Emellett azonban azt is tudjuk, hogy mivel a munkahely konkrét eredményeket vár el a tanulótól, az öröm mellett a plusz nyomásból származó érzésekkel is számolni kell.

Természetes módon munkahelyed elvárhatja Tőled, hogy:

  • Rendszeresen részt vegyél a tanfolyamon,
  • Haladásodat számon tudják tartani,
  • Konkrét eredményeket produkálj, és a gyakorlatban is hasznosítsd a tudásodat.

Az a jó hírünk, hogy iskolánkban kötetlen időbeosztásban, munkaidődhöz alkalmazkodva járhatsz angolozni. Ezt azért tudjuk megtenni, mert céges angol tanfolyamainkon minden tanuló egyéni haladási programon, a saját képességeinek megfelelően haladhat a tananyagban. Személyes céljaidban támogatunk, és azon vagyunk, hogy valóban sikeres legyél az angolban, és munkahelyeden aktívan használd az angol tudásod. Ha munkatársaid, főnököd látja, hogy fejlődsz, önbizalmad megnő, és nemcsak a munkahelyeden, hanem a privát életedben is sikerélményed lesz.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás