BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Váljon szokásoddá az angol nyelvtanulás!

Közzétéve 2017. szeptember 28. 16:25-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelvtanulás kulcsa a rendszeresség, és a kellő motiváltság.

Hiába foglalkozol naponta több órát az angol nyelv elsajátításával, ha hiányzik belőled a lelkesedés és megfelelő motiváció. Fontos, hogy kitűzd a célt ami visz előre az angolozásban. Igaz az is tény, hogy önmagában csak a motiváltság nem elegendő. A kitartáshoz hozzá tartozik, hogy minden nap foglalkozz a témával, és tedd szokásoddá az angolozást. Talán ez a legnagyobb titok az angol nyelvtanulásban, s egyébként az egész életben. Ha képes vagy arra, hogy egy cselekedetet a szokásoddá tegyél, akkor nyert ügyed van. Akkor át tudsz billenni  az esetleges nehézségeken, akkor túl tudsz lendülni, a természetesen jelentkező holtpontokon. Akkor már előre megnyerted a csatát. A szakértők azt mondják, hogy huszonegy nap kell ahhoz, hogy valamit az életed részévé tégy úgy, hogy az tartósan meg is maradjon. Ha belegondolsz ez nem olyan sok idő. Létezik tehát, hogy kicsivel több, mint húsz napon múljon a boldogságod?

Ha megtalálod a jó célokat, és az ezek eléréséhez szükséges, optimális eszközöket, akkor nyitott kapuk állnak előtted. Azaz, ha az angol nyelvtanuláshoz szükséges feltételeket biztosítod, akkor már csak pár nap kitartó munkája kell ahhoz, hogy végül szokásoddá, s ezzel együtt a hétköznapjaid részévé váljon az angolozás.

Nyelviskolánkban a te igényeid a meghatározók. Azaz úgy tanulhatod az angol nyelvet, hogy egyéni szintfelmérő után a saját tempódban haladhatsz, olyan ütemben, ami számodra a legideálisabb. Az időbeosztás miatt sem kell aggódnod, mivel előre meghatározott, nehezen beilleszthető időpontok helyett rád bízzuk szabadidőd beosztását. Rugalmas órarendünknek köszönhetően, könnyen be tudod illeszteni az angolozást a mindennapjaidba.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás