BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Teszteld magad az angol nyelvi szintek szempontjából

Közzétéve 2015. november 30. 10:26-kor ebben a kategóriában:

Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen szinten állsz angol nyelvből, hiszen az életnek rengeteg olyan területe van, ahol szükség lehet a tudásodra. Emiatt rengetegen érdeklődnek a BeHappy Nyelviskolánál az angol nyelv tanulása iránt, azonban az oktatás csak akkor kezdődhet el, ha megtörtént az angol nyelvi szintek felmérése, hiszen csak így tisztázható, hogy honnan kell elkezdeni a fejlesztést.

Ha megtörtént a teszt megírása, akkor az oktatásszervezőnk  a kiértékelés után elmondja neked, hogy az angol nyelvi szintek közül jelenleg melyiken állsz, és javaslatot tesz arra vonatkozólag, hogy melyik szinten érdemes kezdened. Nálunk itt a BeHappy Nyelviskolában tájékoztató és szintfelmérő után akár már másnap kezdheted a tanulást! Természetesen szükség lesz arra is, hogy a kezdés előtt meghatározd, hogy mik a céljaid az angol nyelvvel, mert ennek alapján tudja majd az oktatásszervezőnk megmondani, hogy az angol nyelvi szintek függvényében körülbelül mennyi tanulásra lenne szükséged ahhoz, hogy megvalósítsd az elképzeléseidet.

Egyébként abban az esetben is nyugodtan megkeresheted a nyelviskolánkat, ha üzleti nyelvet szeretnél angolul tanulni, mert  iskolánkban erre is lehetőséget biztosítunk.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

AJÁNDÉK TANKÖNYV

JÚNIUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás