BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Tegyél sikeres középfokú angol nyelvvizsgát!

Közzétéve 2016. február 24. 20:27-kor ebben a kategóriában:

Ha vannak terveid külföldi munkákkal kapcsolatban, akkor manapság legalább egy nyelvvizsgára szükséged van. Mivel az angol a legelterjedtebb nyelv, ezért erősen ajánlott, hogy ezt válaszd első nyelvednek.

Iskolánk segítségével és sok tanulással,  szorgalommal , kitartással sikeres középfokú angol nyelvvizsga áll előtted. Tanulmányaidat is folytathatod külföldön, ha akarod, vagy akár dolgozni is kimehetsz a megszerzett angol tudásod segítségével.

Miért érdemes minket választani?

Nálunk rugalmas időbeosztásban, egyéni tempóban tanulhatsz angolul.  A zsúfolt hétköznapokban, munka vagy tanulás mellett nehéz még egy angol tanfolyamot is beiktatni a napirendünkbe. Jó hírünk, hogy nálunk te mondod meg mikor jönnél órára.  Lehetőséged van időbeosztásodhoz igazítani az angol tanulást. Iskolánk tanárai segítenek és motiválnak, hogy mielőbb elérd célod, a sikeres középfokú angol nyelvvizsgát akár elfoglalt időbeosztás mellett is.

Tanfolyami bérletrendszerben tanulhatsz nálunk így bérleted intenzitását is te választhatod meg, tehát a sikeres középfokú angol nyelvvizsgára való felkészülés így még intenzívebb lehet.

Minél intenzívebben tanulsz, annál rövidebb idő alatt érheted el a célodat, azonban fontos, hogy az anyagot jól megértsd. További előny, hogy ha gyakrabban jössz tanulni,  kedvezőbb áron vásárolhatod meg tanfolyami bérletedet.

Keresd oktatásszervezőinket, akik  szeretettel várnak ingyenes szintfelmérővel egybekötött tájékoztatóra tanfolyamokkal, illetve nyelvvizsga felkészítővel kapcsolatban is.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás