BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Tanulás angolul könnyedén, mosolyogva – a Behappy nyelviskolában lehetséges

Közzétéve 2019. július 10. 13:34-kor ebben a kategóriában:

A legtöbb hallgató elképesztően lelkesen veti bele magát a nyelvtanulásba, egészen addig, amíg rá nem döbbennek, hogy a tanulás angolul nem mindig happy. Bizony vannak olyan tananyagrészek, amik alaposan próbára teszik a diákok kitartását, és sajnos sok esetben arra késztetik őket, hogy a célegyenesben feladják a tanulmányaikat.

Ne add fel, mi segitünk!

A Behappy nyelviskolában azon dolgozun, hogy segítsünk könnyedén átlendülni az akadályokon  hiszen az oktatóink a szívüket-lelküket beleteszik a tanításba annak érdekében, hogy minden egyes tanuló sikeresen elérje a kitűzött célját. Ezt a célt szolgálja többek között a személyre szabott tanmenet és az egyénileg összeállítható órarend is, amik lehetővé teszik, hogy a tanulás angolul az egyéni igények, elképzelések szerint történjen.

Nem csak azt lehet mégválasztani, hogy diákjaink melyik napon jönnének tanulni, hanem a haladás intenzitását is te magad választhatod ki. Több féle intenzitású bérletcsomag közül lehet választani, így a lehető leghatékonyabban, leggyorsabban tudod elérni a célodat.

Tanulás angolul könnyedén? Naná, hogy igen!

Természetesen a nyelvvizsgához vezető út nem mindig felhőtlen, ha viszont egy kreatív oktatási rendszer, és egy motiváló, szakmai csapat áll mögötted, akkor nincs olyan nehézség, akadály vagy félelem, amit ne tudnál legyőzni.

Ahogy csak tudjuk, megkönnyítjük a dolgodat, és segítünk, hogy olyan ütemben tudj haladni az angoltanulás folyamatában, ahogy csak szeretnél. Nálunk az sem gond, ha időközben úgy érzed, nem tudod tartani a tempót, és egy kis plusz segtítségre van szükséged. Mivel az oktatás alkalmával tanáraink mindekinek külön, egyénileg segítenek.

Ha bizalmat szavazol nekünk, akkor bebizonyítjuk neked, hogy az angoltanulás a nehézségek, kihívások ellenére szórakoztató is lehet, és ha kellő időt és energiát fektetsz bele, akkor könnyen a szenvedélyeddé válhat.

Tanulás angolul könnyedén? Igen, a Behappy nyelviskolában ez is lehetséges, gyere, és csatlakozz hozzánk, megmutatjuk, hogyan!

 

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

Október 22-ig

 

AJÁNDÉK MUNKAFÜZETTEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás