BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Szóbeli nyelvvizsga: mumus vagy jó barát?

Közzétéve 2018. február 28. 14:01-kor ebben a kategóriában:

A szóbeli nyelvvizsga sokak számára a megtestesült kihívás, vagy inkább az ijesztő álarcba álarc mögé rejtőző mumus. Valójában pedig sokkal közelebb áll a „barát” definíciójához, hiszen ha stabil alapokon nyugvó tudást teszel a magadévá, akkor a szóbeli megnyilvánulás nem okozhat gondot.

Napjainkban még mindig viszonylag sokan gondolnak úgy a nyelvtanulásra, mint egy szükséges rosszra, amin egyszerűen túl kell esni, és majd lesz valami. Aki így áll hozzá a tanulmányaihoz, az idővel biztos, hogy bele fog bukni a kínlódásba. Ez gyakorlatilag elkerülhetetlen. Ráadásul aki nyűgnek, kényszernek éli meg az idegen nyelv elsajátítását, az nem szívesen fog megszólalni, és nem tudja majd hasznosítani azt a tudást, amit megszerzett.

Nem mindegy, hogy milyen alapokon nyugszik az angoltudásod. Nem mindegy, hogy milyen rendszer segítségével építed fel a váradat. Ha stabil lábakon akarsz állni, akkor magolás helyett az életszagú tanulás a te utad.

A valódi tudás ugyanis kamatoztatható. Az az angol semmire sem való, ami valahol az agyad egy rejtett szegletében várja, hogy felfedezd. Az, az igazi nyelvismeret, amikor meg mersz szólalni, amikor el tudod mondani a gondolataidat.

A szóbeli nyelvvizsga kicsiben a nagybetűs élet!

Amikor a szóbeli megmérettetésen megszólalsz, akkor gyakorolsz, az életre. Ha bátran, és könnyedén kommunikálsz, akkor nem kérdés, hogy a későbbiekben is megállod a helyed. Ahhoz, hogy ezt a felhőtlen felszabadultságot elérd jó tanárokra, nem korlátozó, szabadságot, és tudást adó rendszerre, van szükséged! Nálunk saját tempóban és időbeosztásban tudsz tanulni, így gyorsan és hatékonyan tudsz haladni a szóbeli nyelvvizsga felé.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás