BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Személyre szabott nyelvtanulás, a sikered kulcsa

Közzétéve 2017. augusztus 24. 14:43-kor ebben a kategóriában:

Sokszor, és sokan írtak már arról, hogy a nyelv tanulása mitől válik eredményessé, sikeressé. Elképzelhető, hogy több száz módszert kipróbáltál már, mégsem sikerült elérned az angol nyelvtanulási célod. Ezzel az a legnagyobb probléma, hogy amivel egyszer falakba ütköztél, ott félni fogsz a következő karamboltól, így inkább lassítasz, vagy meg is állsz. Pillanatok alatt elveheti egy-egy kudarcba fulladt próbálkozás a kedvedet az egésztől, márpedig ha a lelkesedésed nincs meg, akkor sokkal nehezebb a nyelvtanulási folyamat. Fontos, hogy tudd mi a célod és hatékonyan tudj haladni felé.

A sikeresen, és egyben eredményesen véghez vitt nyelvtanulásnak a kulcsa az egyénre szabott, rugalmas haladás. Ahogy az élet számos területén, úgy a nyelvoktatásban is igaz, hogy mindannyian mások vagyunk. Mások az igényeink, más feltételeknek tudunk könnyen megfelelni. Ezért az általánosítás, ugyanazon köntös ráhúzása mindenkire hibás lépés, amivel egyébként épp a leglelkesebb próbálkozásokat lehet, pillanatok alatt semmissé tenni. Ha te szeretnél egy saját tempóra szabott módszerrel tanulni,  akkor nálunk a legjobb helyen jársz.

A nyelvtanulás kulcsa tehát a személyre szabott feltételek biztosításában rejlik. Szintfelmérő után, tudatában annak pontosan milyen szinten állsz jelenleg  már léphetsz is tovább. De nem egységesített, sablonizált keretek között. Egyéni haladási programmal, aminek a célja, hogy örömmel tudd elsajátítani az angol nyelv fortélyait, ne kelljen másokhoz igazodnod így akár lassabban vagy gyorsabban is tudsz haladni. Az pedig egyértelmű, hogyha saját tempódban tudsz haladni, akkor a tanulás hirtelen hatékonyabbá és örömmel telivé válik, így az eredmények sem maradnak el.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás