BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Segítség az angol érettségi letételéhez

Közzétéve 2017. március 1. 11:00-kor ebben a kategóriában:

Évről évre diákok ezrei próbálnak meg minél jobb eredményt elérni az angol érettségi vizsgán. A tapasztalatok alapján egyre nehezebb a követelményeknek való megfelelés, ezért mindenkinek igen alapos felkészülésre van szüksége.

A BeHappy Nyelviskola tud segíteni az angol érettségi letételében, tehát Neked is érdemes információt gyűjtened, hogyan működik, mik a feltételei, hogy elindulhass az angol érettségi felkészítőn iskolánkban.

 Először kérj időpontot oktatásszervezőinkhez, akik ingyenesen felmérik a szinted és segítenek, hogy mennyi idő elérni a célod.

A megbeszélésen azt is meg fogod tudni, hogy mi az, amiben még szükséged van gyakorlásra az angol érettségi letételéhez.

Ezután egyéni haladási ütemben, saját időbeosztás szerint vehetsz részt az órákon. A bérletes rendszernek köszönhetően Te döntöd el, mikor jössz tanulni.  A BeHappy Nyelviskolákban akár 5-40% kedvezménnyel tanulhatsz angolul és készülhetsz az angol érettségire.  Kedvezményekről bővebben szintén oktatásszervezőink tudnak tájékoztatást adni.

A tanárok felkészültségének köszönhetően a fejlődésed hatékony lesz, és bátrabban vágsz majd neki az angol érettséginek.

Az előre meghatározott célok pontosan megmutatják, hogy mit kell még elsajátítanod az ötös eléréséhez.

Bármelyik nap elkezdhető az angol tanfolyam, hiszen minden tanuló egyéni haladási programon halad a sját időbeosztásának megfelelően.

Jó fej és kedves tanárok várnak, azonban következetesen számonkérik a tananyagot is. Az így megszerzett rutinnak köszönhetően magabiztosan vágsz majd neki az angol érettséginek.

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás