BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Segíthet az angol nyelvi tesztek kitöltése

Közzétéve 2017. május 15. 16:13-kor ebben a kategóriában:

Évről évre egyre többen döntenek úgy, hogy fejlesztik az angoltudásukat.

Erre igazán nagy szükség van, hiszen a mai világban már nehéz boldogulni a nyelv alapfokú ismerete nélkül.

A tanulni vágyók rengetegféle módszer közül választhatnak, ha szeretnék bővíteni a tudásukat. Például, az angol nyelvi tesztek kitöltése révén könnyen kiderülhet, hogy milyen hiányosságokat kell leküzdeni. Mi az amiben segíteni tudunk, hogy elérd a kitűzött célt az angollal kapcsolatban.

A BeHappy Nyelviskola szívesen segít a tanulóknak a szókincsük fejlesztésében, a nyelvtani szabályok megtanulásában, illetve a kiejtés gyakorlásában. Az érdeklődőknek ki kell tölteniük egy szintfelmérőt, amelynek alapján tudunk segíteni a kívánt angollal kapcsolatos cél elérésében. Az angol nyelvi tesztek kiértékelése után egyértelművé válik, hogy mik az esetleges hiányosságok vagy erősségek. Mennyi idő és energia még a cél elérése, legyen az a cél a nyelvvizsga, jobb állás vagy érettségi megszerzése.

 Az oktatás rugalmas időbeosztásban történik, ezért az sem jelent gondot, ha valaki csak az esti órákban tud időt szakítani a tanulásra.

Emellett, a nyelviskola hétvégén is nyitva tart, tehát az sem gond, ha sűrű időbeosztásod mellett a hétköznapi tanulás nem fér bele.

 Időről időre sor kerül újabb angol nyelvi tesztek kitöltésére, aminek hála láthatóvá válik a haladás üteme. Egy kis kitartással biztosan sikerülni eléred a kitűzött célod, ami újabb lendületet ad majd a folytatáshoz. Mindenesetre, a nyelviskola végig tud kísérni a tanulási folyamaton. Már sok sikertörténet árulkodik arról, hogy milyen hasznos az angol nyelvi tesztek kitöltése. Iskolánkban nincs kötelező házi feladat, de természetesen, az otthoni gyakorlásról sem szabad lemondani, mert a tananyag csak így sajátítható el igazán mélyen.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás