BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Próbanyelvvizsga a BeHappy-ben!

Közzétéve 2018. november 1. 11:19-kor ebben a kategóriában:

Legtöbben azzal keresitek fel iskoláinkat, hogy sikeres nyelvvizsgát szeretnétek tenni. Mindkét nyelviskolánkban külön kiscsoportos nyelvvizsga felkészítő tanfolyammal várjuk azokat akik már a megfelelő szinten vannak egy sikeres nyelvvizsga letételéhez.

De milyen is egy próbanyelvvizsga a BeHappy-nél?

A próbanyelvvizsga nálunk egy teljes feladatsor, A-tól Z-ig végig visz az egész vizsgán. A próbanyelvvizsga megírása után pár napon belül felhívunk és átbeszéljük a sikeres és kevésbé sikeres részeket is. Attól függően, hogy hogyan sikerült a próbanyelvvizsgád tudunk segíteni a további haladással kapcsolatban. Ha jól sikerült akkor várunk nyelvvizsga felkészítőnkön. Felkészítőnk mindig 10 héttel az adott nyelvvizsga ellőtt indul. A Nyelvvizsga felkészítő keretein belül begyakoroljuk az összes típusfeladatot és megvizsgáljuk, hogy milyen technikákkal lehet ezeket a leggyorsabban és leghatékonyabban megoldani.

A beszédkészséget pedig külön szóbeli kiscsoportos óráinkon tudod fejleszteni. Ez elengedhetetlen a sikeres szóbeli nyelvvizsga letételéhez. Középfokú szinten lévő tanulóinknak itt a szóbeli órákon már anyanyelvi tanáraink segítenek a felkészülésben.

Ha a próbanyelvvizsga nem pont úgy sikerül ahogy reméltük, akkor sem kell aggódnod. Hiszen  szintrehozásban is tudunk neked segíteni. Első körben felhozunk a megfelelő szintre és ha már ott tartasz jöhet is újra a próbanyelvvizsga.

Az angol tanfolyamokra rugalmas időbeosztással tudsz járni. Saját tempódnak megfelelően haladhatsz. Szakmailag felkészült tanári csapatunk segíti a hatékony haladásodat a megfelelő szint felé. Itt másokhoz alkalmazkodás nélkül, gyorsan akár intenzív haladással, könnyen elérheted a kitűzött célt.

Próbanyelvvizsga megírásával és a nyelvvizsga felkészítő tanfolyamunkkal biztosan sikeres nyelvvizsgát tudsz tenni, nyílván ehhez te és a kitartásod, szorgalmad is szükséges!

Amire nagyon büszkék vagyunk, hogy tanulóink 90 %-os sikerrel mennek át a kitűzött nyelvvizsgán!

Gyere és próbáld ki, hogy milyen szinten vagy angolból. Keresd oktatásszervezőinket akik ingyenes szintfelméréssel és tájékoztatóval várnak!

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás