BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Nyelviskola Budapesten rugalmas órarenddel

Közzétéve 2017. március 8. 11:06-kor ebben a kategóriában:

Te is szeretnél megtanulni angolul, de csupán kevés szabadidővel rendelkezel? Akkor az esetedben a BeHappy Nyelviskola megoldást jelent!  🙂

Itt nincsenek csoportok, hiszen minden tanulónk egyéni haladás szerint tanul, rugalmas időbeosztásban.

 Az egyéni haladásnak köszönhetően Te alakíthatod ki az időbeosztásodat. A nyelviskola Budapesten a hét minden egyes napján nyitva tart, ezért az sem jelent gondot, ha csak hétvégén jut időd a tanulásra.

Hétköznap akár a munka után is be tudsz ugrani, iskolánk nagy nyitva tartásának köszönhetően reggel 9-től este 9-ig várunk angolozni. A kezdés bármelyik napon lehetséges, mivel nem kell senkihez sem igazodnod. A BeHappy Nyelviskola Budapesten két helyszínen is megtalálható, Pesten a Ferenciek tere közelében várunk, Budán pedig a Mammuttól egy percre várja iskolánk az angolozni vágyókat! 🙂

Várunk ingyenes szintfelmérővel egybekötött konzultációra. A konzultáció alkalmával történik meg a célok kitűzése is, hiszen fontos, hogy lásd mennyi idő és energia elérni a célod az angollal kapcsolatban.

A barátságos légkörnek köszönhetően Te is biztosan élvezni fogod a tanulást, és szívesen jársz majd az órákra. A jól felszerelt tantermekben hozzáértő tanáraink segítenek a tananyag elsajátításában. Ráadásul, a nyelviskola Budapesten többféle kedvezményt is kínál Neked. Mivel nyelvtudás a későbbiekben biztosan jól fog jönni, ezért érdemes minél hamarabb elkezdened a tanulást.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás