BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Nem megoldhatatlanok az EURO nyelvvizsga feladatok

Közzétéve 2018. szeptember 18. 14:39-kor ebben a kategóriában:

Az EURO nyelvvizsga feladatok reális képet mutathatnak arról, hogy nagyjából mire számíthatsz a nyelvvizsgán. A felkészülés elsőbbséget élvez. Ennek egyetlen racionális oka van. Ha előre begyakorolod, amit lehet, ha érzed, hogy megtettél mindent az ügy érdekében, ha ismered a benned rejlő tudás nagyságát, akkor teljes önbizalommal vághatsz bele a vizsgázásba. Márpedig ha stabil lábakon áll a magadba vetett hited, akkor a sikeredet nagyjából borítékolhatod, ez nem vitás.

Bátorságra is nagy szükség van a megmérettetés idején, igaz a legfontosabb az aktív tudás. Ez az a tudásanyag, ami bármikor előhívható, ami a segítségedre siet akkor, amikor baj van. Ez az a mankó, amire vakon is támaszkodhatsz, még a legnagyobb sötétségben is.
Ahhoz, hogy ez a kis lámpás világítson a szívedben tudnod kell, hogy minden rendben és te mindent megtettél a sikeres végkifejlet reményében.

Hogy ebben hogyan lehetsz biztos?

Úgy, hogy kellő időt gyakorlással, ismétléssel töltesz. Mi a rendelkezésedre bocsájtunk olyan feladatokat, amik a vizsgán előfordulhatnak. Ha az Euroexam a szimpatikus,mi segítünk, hogy konkrét vizsgafeladatokon keresztül gyakorolhass, készülhess a nyelvvizsgára. Így könnyedén és hatékonyan szerezhetsz egy olyan nagyfokú rutint, amit senki nem vehet el tőled, és ami átsegíthet még a legnehezebb perceken, kihívásokon is.
Mindennek tetejében a gyakorlás segít abban, hogy a tudásod elmélyüljön. Iskolánkban külön nyelvvizsga felkészítő keretein belül gyakoroljuk be az EURO nyelvvizsga feladatokat. Szakmailag felkészült tanárunk segít mindenben, hogy a nyelvvizsgáról sikeresen távozz.

Az EURO nyelvvizsga feladatok az életre alapoznak!

Az oktatási módszerünk célja az, hogy életszerű feladatokon keresztül gyakoroljatok. Külön szóbeli kis csoportos óráinkon középfoktól anyanyelvi tanárok segítenek a felkészülésben, hiszen az a legfontosabb, hogy biztos, használható nyelvtudást szerezzetek.

Ismerd meg az EURO nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamainkat itt.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

TAVASZI KEDVEZMÉNY

MÁJUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás