BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Miről ismerhető fel az ideális nyelvvizsga felkészítő?

Közzétéve 2019. május 3. 14:13-kor ebben a kategóriában:

Az eredményes nyelvvizsga felkészítő a siker vizsgázásról szól, aminek a végén a kezedben tarthatod hőn áhított nyelvvizsga papírodat. Ám ehhez az idilli képhez sok gyakorlás vezet.

A nyelvvizsgára való felkészülés látszólag arról szól, hogy a megmérettetést sikeresen magad mögött hagyva abszolváld a kihívást. Igen ám, de valójában neked olyan tudásra van szükséged, ami kisegít a mindennapokban, amire támaszkodhatsz és ami élő, felhasználható, ami egy magabiztos angoltudás. Azzal nem vagy előbbre, ha a tankönyvben gyönyörűen kitöltöd a feladatlapot, de nem mersz megszólalni. Be lehet magolni milliónyi tételt, de miért ne hangolnád rá magadat a valódi, nagybetűs életre?

Mi ezt tesszük veled. Maradéktalanul felkészítünk a vizsgára, ám közben olyan használható tudásanyagot adunk a kezedbe és töltünk a fejedbe, amit senki sem vehet el tőled, s amivel megállhatod a helyedet a mindennapok forgatagában.

Célirányos nyelvvizsga felkészítőnkön pedig segítünk elsajátítani azokat a technikákat amivel a leghatékonyabban tudod megoldani a vizsgafeladatot. Nyelvvizsgafelelősünk segít minden kérdésedben, hogy sikeres vizsgát tudj tenni. Ha még nem vagy a megfelelő tudásanyag birtokában, de már nagyon szeretnél nyelvvizsga felkészítőre járni, akkor iskolánk első körben segít a szintrehozásban. Tanfolyamokról és a nyelvvizsga felkészítő  időpontokról érdeklődj oktatásszervezőinknél akik mindenben segítenek.

A nyelvvizsga felkészítés iskolánkban már kis csoportos órán történik, de a megfelelő tudásszintre  saját, egyéni tempódban van lehetőséged eljutni. Kötetlen időbesoztású, személyre szabott módszerünknek köszönhetően nem kell sem időbeosztásban sem pedig haladásban másokhoz alkalmazkodnod.

Szóbeli kommunikációs óráinkon, középfoktól anyanyelvi tanár segít neked, hogy magabiztosan tudj megszólalni a nyelvvizsgán.

 

 

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás