BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Milyen egy jó angol nyelviskola Budapesten?

Közzétéve 2018. január 4. 12:14-kor ebben a kategóriában:

Az ideális angol nyelviskola Budapesten olyan körülményeket teremt számodra ahol a tanulás hatékonyan és barátságos légkörben telik, amik segítségével könnyedén veheted a nyelv elsajátításának akadályait. Sőt.

Mikor maradsz motivált? Ha az inspirációd soha nem fogy ki. Ha nem csak egyfajta kezdeti lendület visz tovább, hanem ha folyamatosan kapod a „hátszelet”. A te hozzáállásod az egyetlen, ami számít. Ha mersz belevágni az angol nyelvtanulásba, és ha ezért áldozatok meghozására is képes vagy, akkor készen állsz. Vagy mégsem?

Mi azon dolgozunk, hogy megszerettessük veled az angol nyelvtanulást és igazán jól érezed magad, motivált légy. Egy darabig ugyanis roppant lelkesen hajlandó az ember lemondani rengeteg mindenről, ami egyébként fontos a számára. A szabadidejét igény szerint átvariálja, és alkalmazkodik másokhoz. Ám, ahogy telik-múlik az idő úgy fogy az akarat. Ami nem meglepő. Nálunk nem kell alkalmazkodnod senkihez, saját tempóban haladhatsz.

Mi okozott eddig problémát  az angol elsajátítását illetően? Fel kellett rúgnod a szabadidődet? Vagy olyan tanmenetet kellett követned, amit nehezen tudtál követni?

 Itt az idő, hogy száműzd az egykori, negatív emlékeket!

A személyre szabott angol nyelviskola Budapesten csak rád vár! J

Te alakíthatod ki az órarendedet: akkor jössz, amikor számodra a legmegfelelőbb. Nem mi osztjuk be a perceidet. Olyan ütemben haladhatsz, ami szintednek, és időbeosztásodnak megfelel. Nem kell másokhoz alkalmazkodnod. Így az angoltanulás igazán felhőtlen lehet!

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás