BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Milyen egy ideális angol óra?

Közzétéve 2017. június 20. 10:56-kor ebben a kategóriában:

Hogy képzeled el a tökéletes angol órát?

Kötetlen beszélgetés, felhőtlenül vidám hangulat?

Vagy éppen rugalmas időbeosztás, anyanyelvi tanárok biztosítása, pozitív, motiváló tanári hozzáállás?

Ha ilyen a képzeletedben „tökéletes” jelzővel illetett nyelvóra, akkor fel kell ébresszünk álmodozásodból, hogy szóljunk: álmod már valóság. Nyelviskolánkban pontosan ilyen feltételeket teremtünk azért, hogy a tanulás ne kényszeres cselekvés legyen, melyet békaként le kell nyelni, hanem  ami örömöt, sikerélményt garantál, de ugyanakkor következetes és hatékony a sikeres haladásod érdekében. A kettő között szakadéknyi különbség tátong, s az elérhető sikerek szempontjából sem mellékes, hogy milyen alapokról indulsz. A körülmények kilencven százalékban meghatározzák nyelvtanulásodat. Gondoltad volna?

Hiába az akaratod, elszántságod, ha az angol óra nem motivál, ha sikertelenség ér, ha folyton csalódnod kell. Egy idő után elfogy a lendület, s a szuflával együtt a lelkesedésed is elpárolog. Ez normális. Ekkor lépnek be a képbe a kifogások, melyek hatalmas vonzóerővel csábítóan hatnak rád, s végül eltávolodsz a régen kitűzött céltól, az angol nyelv tanulásától.

Ezért fontos, hogy megtaláld a neked legmegfelelőbb módszert az angol nyelv elsajátításában.  Az, hogy a saját tempódban haladhatsz, hogy hozzáértő tanárok és  anyanyelvi tanárok is segítik a felkészülésedet, hogy az időbeosztást te állíthatod össze megteremti azt a légkört, ami a legideálisabb a hatékony nyelvtanuláshoz. Ha az angol óra kikapcsolódássá válik, akkor felgyorsulnak a pillanatok, s még a nehezebben elsajátítható részek is könnyebbé válnak. Erre képes egy minden tekintetben, a te igényeidre szabott angol óra.

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

Október 22-ig

 

AJÁNDÉK MUNKAFÜZETTEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás