BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Milyen az ideális angol tanulás kezdőknek?

Közzétéve 2017. december 12. 10:37-kor ebben a kategóriában:

A hatékony angol tanulás kezdőknek meghozza a kedvet a folytatáshoz. Mert eleinte mindenki nagyon lelkes, határozottan motivált, de ha a tanfolyam nem úgy alakul, ahogy az várható, vagy éppen nem azt adja, ami az ideális, akkor bizony a lelkesedés hamar alább hagy. Nálunk rugalmas órarenddel tanulhatsz, saját tempóban. Mivel nem kell másokhoz alkalmazkodnod vagy másokhoz mérned magad, tanáraink pedig segítenek és motiválnak a haladásban így gyorsan, hatékonyan és motiválva haladhatsz a célod felé.

Angol tanulás kezdőknek kötetlen időbeosztással és személyre szabott módszerrel az ami a módszerünket hatékonnyá teszi.

Nem kell aggódnod, hogy az angol tanulás kezdőknek nálunk nehézségekkel fog indulni, hiszen folyamatos visszajelzést kapsz tanárainktól. Szóbeli kis csoportos óráinkon pedig elkezdheted gyakorolni a már megtanultakat. Ettől sikerélményed lesz, és igazán élvezni fogod az angoltanulást kezdőknek.

Angol tanulás kezdőknek: a tökéletes kezdet!

Ha te határozod meg a tempódat, a haladásod sebességét, és ezzel együtt te írod az órarendet is, akkor a sikered megkérdőjelezhetetlen. Ha mi alkalmazkodunk a programjaidhoz, azaz nem előre meghatározott időpontokban várunk, hanem hozzád idomulunk, akkor nincs egyetlen kifogás sem, ami teret nyerhet, nincs egyetlen negatívum, ami megakadályozhat téged céljaid elérésében.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás