BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Milyen a legjobb nyelviskola?

Közzétéve 2016. december 7. 00:00-kor ebben a kategóriában:

Erre a kérdésre számtalan jó válasz létezik. Valószínűleg a legjobb nyelviskola pont olyan, amilyet te szeretnél. Azért mi mégis megpróbáljuk kikutatni a gondolataidat, és felvázolni, hogy szerintünk milyen a legjobb nyelviskola.

Rugalmas. Ez annyit jelent, hogy a nyelvóráidat úgy osztod be, ahogyan te szeretnéd. Ez a mai világban munka, iskola, család, hobby mellett gyakorlatilag alap elvárás lehet. Mi ezt maximálisan tudjuk is teljesíteni. A te nyugalmad, s ezáltal a potenciálod a tanulásban abból fakad, ha tudod nem a teendőidtől veszed el az időd. Ha nem azon kell aggódnod mikor végzel, s vajon eléred-e még az aznapra kitűzött céljaidat? A rugalmas beosztásnak köszönhetően az óra minden másodpercét te határolhatod be úgy, hogy az neked a legoptimálisabb legyen.

Egyéni haladás. Divat még mindig egyen szerűen tanítani az angolt. Azaz nem figyelembevéve a kvalitásokat, a szintkülönbségeket.  Sablont használnak sokan, amelyet ráhúznak arra is, akire illik, de arra is rá akarnak kényszeríteni, akinek esetleg lassabb vagy gyorsabb tempó lenne a megfelelő. A legjobb nyelviskola arról ismerhető fel, hogy lehetőséget biztosít az egyéni tempóban haladásra. Egyéni tempóban, egyéni tananyaggal. Van, aki gyorsabban halad bizonyos részek esetében, míg máshol belassul, vagy pont fordítva. Ez a személyre szabott tanórák miatt egyáltalán nem jelent problémát sőt. Így könnyen kiaknázhatóvá válnak az egyéni képességek, s hamar sikerélmény lesz a nyelvtanulás. Az egyéni haladás segítségével nem kell másokhoz alkalmazkodnod. Saját tempódban, saját képességeidhez mérten haladhatsz.

Szerintünk ilyen a legjobb nyelviskola… Ha szerinted is, akkor egy rugóra járt az agyunk, várunk szeretettel.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás