BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Milyen a hozzád illő nyelvtanulás?

Közzétéve 2018. február 7. 09:48-kor ebben a kategóriában:

Miért – merülhet fel benned a jogos kérdés – létezik más típusú nyelvtanulás, az iskolában megismerthez képest? Folytatódik a horizont az órarenden, a többiekhez való alkalmazkodáson, és a csoportos tanrendeken túl? Természetesen igen!

A legtöbben azért félnek belevágni az angolozásba, mert gyerekkori emlékekre támaszkodva elég rosszak a tapasztalataik. Ráadásul sokaknak nem megfelelő a csoportos nyelvtanulás, hiszen haladásban és időbeosztásban is alkalmazkodniuk kell másokhoz. Így a nyelvtanulás nem feltétlenül hatékony és gyors.

A nyelviskolánk egyéni módszerrel tanít,  nálunk nincsenek csoportok. Minden tanulónk a saját tempójának és időbeosztásának megfelelően jár hozzánk nyelvet tanulni.  Nálunk az  aktívan használható  angol nyelvtudás elsajátítása a cél, elsődlegesen. Azonban az sem lényegtelen, hogy az oda vezető út milyen, mennyi alkalmazkodással jár számodra. Ha az időbeosztásodnak megfelelően tudsz jönni tanulni akkor a nyelvtanulás is könnyebb, hatékonyabb lehet.

Nálunk az órarendet te szabod meg. Ugye hogy nem hangzik rosszul? Nyelvtanulás kötetlen időbeosztással és egyéni tempóval, hogy hatékonyan haladhass az angollal kapcsolatos célod felé.

Nyelvtanulás a saját tempódhoz igazítva!

Fontos, hogy mi a célod, és hogy mennyi időt szánsz annak elérésére. A jelenlegi szintedet felmérjük, így képet kapunk arról, hogy per pillanat hol, és hogyan állsz (a célodhoz vezető úton). Az órákon nem kell másokhoz alkalmazkodnod csak magadhoz J

A nyelvtanulás így igazan személyre szabott lesz és a leggyorsabban, leghatékonyabban érheted el  a kitűzött célt!

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás