BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Mikor indul intenzív angol nyelvtanfolyam Budapesten?

Közzétéve 2017. március 24. 11:16-kor ebben a kategóriában:

Közeledik a nyelvvizsgád időpontja, de úgy érzed, nem vagy rá eléggé felkészülve? Nemsokára külföldre költözöl, azonban nem vagy biztos a tudásodban? Akkor az intenzív angol nyelvtanfolyam Budapesten pont Neked való.

A BeHappy Nyelviskola személyre szabott módszert dolgozott ki, aminek köszönhetően kötetlen időbeosztásban elérhető az intenzív angol nyelvtanfolyam Budapesten. Itt Te döntöd el, hogy mikor jössz órára. A tanulás elkezdése előtt meg kell írnod egy ingyenes szintfelmérőt, hiszen a tanárok így kapnak képet arról, hogy milyen téren van még szükséged a fejlesztésre.

Egy teljes körű tájékoztató keretein belül, oktatásszervezőink meg fogják kérdezni, hogy eddig milyen formában, és milyen hosszan tanultál angolul, hogy milyen sikereid és kudarcaid voltak eddig ezen a téren. Segítenek kitűzni a célt az angollal kapcsolatban és együtt kiválasztjátok, hogy milyen bérletcsomag a legmegfelelőbb számodra.

Nem kell várnod a tanfolyam elindulására, hiszen az egyéni, tanítási módszernek köszönhetően akár már másnap el tudod kezdeni a készülést. Előnyt jelent az is, hogy a tanárok mindig vidám légkört teremtenek, ezért szívesen jössz majd a nyelviskolába. A szóbeli gyakorlóórákon lehetőséged nyílik az írásbeli órákon megszerzett tudásod gyakorlatba való átültetésére is.

Az intenzív angol nyelvtanfolyam Budapesten két helyen, a Mammutnál és a Ferenciek terénél. Keress minket, hogy minél előbb elkezdhesd az intenzív tanulást.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás