BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Miben segíthetnek neked az angol szövegek kezdőknek?

Közzétéve 2018. január 20. 09:46-kor ebben a kategóriában:

Ha most ismerkedsz a nyelvtanulás világával, akkor hihetetlenül sokat segíthetnek neked az angol szövegek kezdőknek. Nem mindegy ugyanis, hogy pontosan milyen fába vered a fejszédet. Ha elsőre túl nehéz szöveget, olvasmányt választasz, akkor könnyen elmehet a kedved.

Lényeges jól el- és megtalálni azt a szintet, ami hozzád való.

Nyelviskolánkban kötetlen időbeosztás szerint jöhetsz tanulni. Nem kell másokhoz alkalmazkodnod.  A személyre szabott módszer  mellett nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy jól felmérjük jelenlegi szinted, azaz hogy hogy állsz az angol nyelvvel. Úgy tudjuk leghatékonyabban segíteni a haladásodat, hogy  ha minden kétséget kizáróan megállapítottuk az aktuális szintedet. Innentől kezdve minden a te kezedben van. Saját szintednek és időbeosztásodnak megfelelően tudsz haladni szintről szintre.

Mikor érsz rá, és mennyi időd van? A két legfontosabb kérdés angol tanfolyamokkal kapcsolatban. Ahelyett, hogy előre megírt órarendhez kéne igazodnod, mi rád bízzuk az időbeosztást. Hiszen könnyebb az angoltanulás, ha a saját képességeidhez és idődhöz van igazítva. A haladás üteme is rajtad áll. A céljaid konkrét meghatározásával könnyedén kijelölhető az az út, aminek bejárásával eljuthatsz a folyékony angoltudás megszerzéséig. Lényeg a sok gyakorlás. Természetesen abban, hogy kezdőként milyen angol szövegeket, könyveket olvass tanáraid mindig segítenek!

Az angol szövegek kezdőknek a hasznos fejlődésben támogathatnak hihetetlenül hatékonyan. Így olyan aktív tudást tehetsz a magadévá, amit garantáltan használni, és hasznosítani tudsz majd.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

AJÁNDÉK TANKÖNYV

JÚNIUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás