BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Mi a sikeres angol szóbeli titka?

Közzétéve 2018. augusztus 24. 11:01-kor ebben a kategóriában:

Az angol szóbeli sokak számára félelmetes kihívás. Nehezen szólalunk meg, félünk, ha hibázunk.

 A félelem nem jó tanácsadó és így még azt a tudást is elfelejtjük hirtelen, amit egyébként vizsga szituáción kívül tökéletesen tudunk.

Akkor mi a megoldás?

Próbálj meg lazítani! A tanács nagyon jó, de önmagában tudom, hogy kevés. A sikeres vizsgához természetesen az angolul tudás a legfontosabb, de igen sok múlik azon is, hogy valaki tud-e jól vizsgázni, vagy pedig félve, ügyetlenül, a vizsgázás technikájában járatlanul fut neki a feladatnak.

Itt a BeHappy Nyelviskolában tanulóink külön kiscsoportos angol szóbeli órákon életszerű gyakorló feladatokon keresztül szerezhetnek rutint és használhatják a megszerzett tudást. Ezeken az órákon középhaladó szint második felétől már anyanyelvi tanárokkal találkozhatsz. Gyakorlóóráink segítségével a nyelvvizsgán már magabiztos leszel, így könnyen minél többet meg tudsz mutatni a vizsgáztatóknak abból, amit tudsz. Ha nem jut eszedbe valami, ha érzed, hogy nem a megfelelő kifejezést vagy igeidőt használtad, akkor se blokkolj le. Biztos lehetsz abban, hogy a vizsgáztatók arra kíváncsiak, hogy mit tudsz, nem pedig arra, hogy mit nem.

A sikeres angol szóbeli már a torkodban van!

Ha nálunk tanulsz, akkor olyan tudást szerezhetsz, melynek ismeretében a szóbeli nem kihívásként fog benned élni, hanem örömteli, kifejezetten várt eseményként, sikerélményként.

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás