BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Mi a hatékony nyelvtanulás titka?

Közzétéve 2019. április 9. 14:04-kor ebben a kategóriában:

A hatékony nyelvtanulás nemcsak azt jelenti, hogy tempósan sajátítható el az angol, nem csupán a sikeres nyelvvizsgáról és a róla bezsebelt papírról szól. Sőt. Valójában távol áll mindattól, ami nem élet közeli. Hiszen mitől válik a megszerzett tudásanyag hasznossá és hasznosíthatóvá? Attól, hogy a nagybetűs életre formált, hogy jó alapul szolgál a boldoguláshoz és elmélet helyett gyakorlatban nyújt segítséget.

A hagyományos iskolarendszer egyik legnagyobb hátránya a kötöttség. Kötöttség a haladást  illetően és korlátozások az órákkal kapcsolatosan. Márpedig, ha zsúfolt az időbeosztásod, munka, suli mellett tanulsz, fontos a rugalmasság és a személyre szabott haladás.

Ahhoz, hogy a lelkesedésed, a motiváltságod megmaradjon, hatékony legyen a nyelvtanulás személyre szabott módszerre van szükséged és rugalmas órarendre. Ez az, amiben a mi iskolánk egyedi, hiszen iskolánkban nincsenek csoportok. Mindenki a saját tempójában és saját programján, szintjén halad a tananyaggal, teljes kötetlen időbeosztással.

Vagyis nem kell olyanokhoz alkalmazkodnod a tanulásodat illetően, akik vagy jobbak, vagy rosszabbak nálad. Nem kell mások időbeosztásához alkalmazkodnod. A BeHappy-ben Te, a magad tempójában haladhatsz a céljaiddal összhangban. Ez már önmagában is hatékony nyelvtanulást eredményez.

Az időbeosztás kényes kérdés és nemcsak a nyelvoktatás területén. Munka vagy iskola mellett úgy osztható be a legjobban a szabadidő, ha az alakítható, rugalmasan formálható. Az órarendet te magad alakítod, a saját időbeosztásodnak megfelelően. Így munka, család mellett is könnyedén haladhatsz a célod felé.

A hatékony nyelvtanuláshoz fontos a motiváció!

Ha motiválva érzed magad az angolozásban, ha úgy véled minden adott a tanuláshoz, és ha izgatottan, kíváncsian várod a nyelvórákat akkor olyan erővel indulhatsz neki a céljaid elérésének, aminek a lendülete garantáltan kitart a célszalag átszakításáig. A hatékonyság azt jelenti, hogy értékes tudással válhatsz többé, aminek az előnyeit nap, mint nap kiaknázhatod, helytállva az angolt igénylő élethelyzetekben, örömmel adózva a nyelvtudás varázsának. Szakmailag felkészült, jó fej tanáraink mindenben segítenek, hogy megtartsd motivációdat és hatékonyan minél gyorsabban eljuss az angollal kapcsolatos célodhoz!

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás