BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Megbízható angol nyelvtanfolyam Budapesten? Igen!

Közzétéve 2018. szeptember 1. 14:28-kor ebben a kategóriában:

A tökéletes angol nyelvtanfolyam Budapesten nyilván mindenkinek más és mást jelent, de fontos, hogy rád fókuszáljon, és téged erősítsen. Így fontos, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb angol nyelvtanfolyamot. Nálunk egy teljesen más, rugalmasságra és egyéni haladásra alapozó módszert találsz, melynek központjában: te állsz.

Az a célunk, hogy személyre szabott módszerünknek köszönhetően, hatékonyan haladj a célod felé és egy magabiztos angoltudást szerezz.  Hiszünk abban, hogy leginkább úgy érhetsz el eredményeket, sikereket, melyek téged is építenek, ha van motivációd, célod.

Ehhez természetesen szükséges néhány alapvető feltétel. Egyrészt ha eddig azt gondoltad, hogy az órarend mindenkihez alkalmazkodik, csak hozzád nem, akkor ideje ezeket a rossz tapasztalatokat elfelejtened.

Nálunk te oszthatod be az idődet, meghatározva a tanulásra szánt órák számát. Így hatékonyan tudsz haladni az angollal. Ha picit lassabb vagy mint mások az sem okoz problémát hiszen nincs csoport ami tovább rohanna az anyaggal. De ha gyorsabb vagy akkor is megfelelő módszerünk számodra hiszen nincs csoport ami miatt lassítanod kéne a tempóval.

Előzetes szintfelmérés alapján te, a magad tempójában haladhatsz azon a fokozaton, ami a tudásoddal összhangban van.

Ha angol nyelvtanfolyam Budapest, akkor minket keress!

Hiszen bármelyik nap tudsz kezdeni, rugalmas órarenddel tanulhatsz, egyéni tempóban. Saját haladási programod van és nagy hangsúlyt fektetünk a szóbeli gyakorlásra is. Haladásod során külön szóbeli gyakorló órákon veszel részt. Középhaladó szint végétől ezeken az órákon anyanyelvi tanárok találkozhatsz.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás