BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Létezik-e tökéletes angol nyelviskola?

Közzétéve 2017. november 21. 15:06-kor ebben a kategóriában:

Jó kérdés, hogy vajon létezik-e olyan, hogy tökéletes angol nyelviskola?

A nyelvtanulásra rengeteg módszert kitaláltak már. A kérdés nem az, hogy melyik módszer jó vagy rossz. Azt kell megtalálnod, hogy mi az amivel te hatékonyan tudsz haladni a célod felé.

Az egyedi igények azok, amik igazán meghatározóak a nyelvtanulásban. A BeHappy Angol Nyelviskola személyre szabott módszere segíthet megtalálnod az igazán hatékony haladást. Kötetlen időbeosztásban, saját haladással tanulhatsz. Nálunk nem kell másokhoz alkalmazkodnod. Ez az az angol nyelviskola ahol lehetőséged nyílik gyorsabban haladni az anyaggal vagy akár lassabban, ha szükséged van még plusz gyakorlásra. Teljesen a te egyéni tempódhoz képest haladhatsz.

A tökéletes angol nyelviskolának te vagy a központja!

Az a tökéletes, ami rólad szól. Ami a te elvárásaidhoz, igényeidhez passzol. Ami a te elképzeléseidet támogatja, ami a te céljaid elérésében segít. Az az ahol megtalálod a számodra legmegfelelőbb haladást és még jól is érzed magad.

Angol nyelviskolánkban hozzáértő tanárok segítségével haladhatsz, saját órarenddel. Külön hangsúlyt fektetünk a szóbeli gyakorlásra is, középhaladó szinttől már anyanyelvi tanárokkal gyakorolhatsz kis csoportos szóbeli óráinkon!

Ha másoknak bejött ez a módszer, Neked miért ne tetszene? 😉

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

AJÁNDÉK TANKÖNYV

JÚNIUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás