BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Lépcsőfok a tudás felé: középfokú nyelvvizsga feladatok

Közzétéve 2016. január 26. 15:48-kor ebben a kategóriában:

Ha igazán jól akarsz boldogulni a nagyvilágban, legalább egy idegen nyelvet nem árt elsajátítanod. A legkönnyebben, mint az köztudomású az angol nyelvvel boldogulhatsz, hisz az nagyon sok országban nemcsak beszélik, hanem egyenesen első vagy második hivatalos nyelvként is használják, többnyire egyszerűbb, az úgynevezett ”simple english” változatát.

Persze hosszú az út addig, míg könnyedén elboldogulsz a középfokú nyelvvizsga feladatok többségével, és elmondhatod, hogy úgy-ahogy, de már bírod a nyelvet. Természetesen ahhoz, hogy a középfokú nyelvvizsga feladatok közelébe juthass, az alapoktól kell kezdened, és nem árt, ha olyan nyelviskolát választasz, amely számára a valós tudás, és a tanuló  érdeke a fontos, nem pedig az, hogy minél hamarabb lezavarják a nyelvtanfolyamot.

Ma már sok nyelviskola, tanfolyam és kurzus közül válogathatsz, ezért éppen a bőség zavara miatt jó odafigyelni, hogy mit választasz, mert a diploma ugyan jól mutat, de a valós tudás úgyis a hétköznapi életben, gyakran nagyon távol otthonról, idegen környezetben „vizsgázik”, és ez az a vizsga, amin nem szabad megbuknod. Ez tehát a jó sorrend: kiválasztani a megbízható iskolát, elsajátítani a nyelvi alapokat, tanulni, gyakorolni és a végén, ha nem akarsz továbblépni, ott vannak a középfokú nyelvvizsga feladatok, amelyekkel ha jó munkát végeztél, gyerekjáték lesz megbirkóznod. Persze ettől még nem leszel nyelvzseni, de a mindennapokban, a munkánkban és az élet fontos területein biztosan könnyedén elboldogulsz majd ezzel a nyelvtudással.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

AJÁNDÉK TANKÖNYV

JÚNIUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás