BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Könnyedén megszerezhető angol nyelvvizsga?

Közzétéve 2018. március 29. 13:36-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelvvizsga teljesítése sokunk számára agy kihívást jelent.

Elsősorban az jelenti a legnagyobb akadályt, hogy a köztudatban milliónyi elképzelés él és létezik az idegen nyelv elsajátításával kapcsolatosan. Egy nyelvet elsajátítani nem két perc, ezért fontos, hogy ne az angol nyelvvizsga előtt egy héttel vágjunk bele a felkészülésbe. A sikeres angol nyelvvizsga bizony idő, kitartás és szorgalom függvénye. Fontos, hogy időbeosztásunknak megfelelő tanfolyamot találjunk illetve, hogy számunkra hatékony módszert válasszuk.  Hiszen mind másak vagyunk, nem mindenkinek ugyanaz a módszer a legmegfelelőbb vagy leghatékonyabb.

A BeHappy-ben csak az számít, hogy neked milyenek a nyelvi képességeid.  Az angol nyelvvizsga megszerzése is könnyebb, ha saját képességeidhez mérten tudsz fejlődni, haladni. Iskolánkba nem probléma, ha lassabban vagy gyorsabban haladsz mint mások. Egyéni tempóban tudsz haladni a szintednek megfelelően.

Nem mindegy ugyanis, hogy a tanulók  milyen gyorsan kívánják  letenni a nyelvvizsgát, ráadásul a szintek tekintetében is óriási különbségek lehetnek.

Az angol nyelvvizsga karnyújtásnyi távolságra van tőled!

Ilyen feltételek mellett nem lehet kérdéses, hogy a lelkesedésed, a motiváltságod meghozza a gyümölcsét. Mi mindenben támogatunk téged. A szintednek, tudásodnak megfelelő haladás segítségével olyan tempóval haladhatsz, ami a céljaid eléréséhez ideális: kényszer és idegeskedés, korlátozottság és kötöttség nélkül.

Ha így vágsz bele az angolozásba, akkor nemcsak a nyelvvizsgád könnyed megszerzése a garantálható, hanem az angol nyelv iránti szereteted is!

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás