BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Könnyedén angol kezdőknek

Közzétéve 2017. július 20. 14:17-kor ebben a kategóriában:

Angol kezdőknek: egyszerűen,  stressz nélkül, barátságos környezetben, ez lehetséges?

 Igen! Nyelviskolánkban minden körülményt megteremtünk ahhoz, hogy jól érezd magad. A barátságos légkörnek hála, eredményesebb, hatékonyabb lehetsz az angol nyelv elsajátításában. Ha eddig az tartott vissza, a nagy döntéstől, hogy nem tudtad, megfelelsz-e a különböző, szintek szerinti elvárásoknak, vagy hogy tudsz-e olyan tempóban haladni, mint a többiek, akkor ezeket bátran felejtsd el. Nálunk ugyanis, nem kell se csoporthoz se mások időbeosztásához igazodnod, ahogy gyors, kapkodásra sincs szükséged. A lényeg egyedül te vagy.

Az angol kezdőknek csak abban az esetben válhat izgalmas kalanddá, hogyha nem kell görcsölnöd azon, vajon képes leszel-e teljesíteni, ha csak arra tudsz koncentrálni, amivel éppen foglalkozol, azaz ha a figyelmedet nem terelik el a félelmek. Nálunk a tanulók  vannak a középpontban, a te saját tempód. Nálunk nem kell alkalmazkodnod másokhoz, olyan tempóval hagyjuk magunk mögött a különböző szinteket, ami számodra is követhető, és pontosan olyan ütemben jutunk mind magasabbra, ahogy az tudásodnak optimális. Nincsenek kényszerítő korlátok, vagy más kényszerszülte kompromisszumok. Mindennek tetejében az idődet is úgy oszthatod be, ahogy neked a legideálisabb.

Oktatásszervezőink várnak tájékoztatásra és szintfelmérőre. Amennyiben az angol kezdőknek szintről indulsz sem kell aggódnod a haladást illetően.  Rugalmas időbeosztásban tanulhatsz, így ha szoros a beosztásod, és sokszor túlzsúfoltnak érzed a napjaidat, akkor is be tudod tervezni az angoltanulást.

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

Szeptember 24-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVvel várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás