BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Kezdő angol nyelvlecke mindenkinek

Közzétéve 2016. március 9. 13:16-kor ebben a kategóriában:

Soha nem tanultál még angolul, vagy úgy érzed, hogy az évek alatt az inaktivitás miatt teljesen elfelejtetted a régen tanultakat?

Nem kell aggódnod. A kezdő angol nyelvlecke segíthet abban, hogy ismét előhozd elfelejtett tudásodat, vagy megismerkedj az angol nyelvvel életedben először. Nyelviskolánkban bárki tanulhat nyelvi szinttől függetlenül. Munkatársaink szakmai hozzáértéssel és komoly erőfeszítésekkel dolgoznak azért, hogy a nyelviskolánk tanulói igazi sikereket érhessenek el. A kezdő angol nyelvlecke az első lépés abban, hogy te is sikeres nyelvvizsgát tehess a tanfolyam végeztével. Életkorra, nemre való tekintet nélkül bárkit szívesen látunk iskolánkban. Mi nem csupán egy intézmény vagyunk, hanem egy olyan lelkes közösség, ahova egy fárasztó munkanap után is betérhetsz angolul tanulni, hiszen tudod, hogy barátságos a légkör és a tanárok is.

Tanári csapatunk hozzáértő, pozitív, energikus tanárokból áll, akik azon dolgoznak hogy mindenkiből a legjobbat hozzák ki és motiváljanak a célod elérésében., hogy a kezdő angol nyelvlecke után gyorsan haladj a magasabb szintek felé. A tanárok munkájának összehangolását, és szakmai felügyeletét mindig a oktatásvezetőnk  látja el, aki segít minden felmerülő kérdésedben és figyelemmel követi haladásod is. Tanfolyamszervezőink végzik az előzetes szintfelmérést és a képzéssel kapcsolatos tanácsadást is, recepciósaink pedig minden más ügyben bármikor rendelkezésedre állnak, ha kérdésed van.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

AJÁNDÉK TANKÖNYV

JÚNIUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás