BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Jajj, csak könnyű legyen az angol nyelvvizsga!

Közzétéve 2019. július 1. 13:25-kor ebben a kategóriában:

Ez a kétségbeesésekkel teli óhaj nagyon sok hallgató szájából elhangzik, és szinte mindenkinek azon járnak a gondolatai, hogy melyik a legkönnyebb angol nyelvvizsga? A félelem, a bizonytalanság sokszor szinte áttörhetetlen gátként magasodik a diákok elé, megakadályozva azt, hogy jól teljesítsenek az írásbeli és a szóbeli nyelvvizsgán.

Melyik a legkönnyebb angol nyelvvizsga?

Erre a kérdésre nehéz általános választ adni, hiszen mindenki más képességekkel, tudással és személyiségjegyekkel rendelkezik, aminek eredményeképpen nincs olyan nyelvvizsgarendszer, ami egységesen mindenki számára könnyű vagy nehéz lenne. Ha ez a kérdés felmerül, mi azt szoktuk javasolni, hogy maximalizmusra kell törekedni, és minden hallgatónknak ki kell hoznia magából a legtöbbet, hogy bármelyik nyelvvizsgára is jelentkeznek, a végén azt mondják, ez könnyű volt.

Nyelvvizsga felkészítő tanfolyam, hogy biztos legyen a siker

Mi egy 10 hetes felkészítő tanfolyammal segítjük a diákokat, melynek keretén belül elővesszük a típusfeladatokat, és személyre szabott tanmenetet állítunk össze. A nyelvvizsgafelelős rengeteg hasznos tippel, gyakorlatból vett technikákkal látja el a résztvevőket, akik így sokkal felkészültebben tudnak elmenni a nyelvvizsgára.

A tapasztalatok azt mutatják, hogy a felkészítő tanfolyam alatt mindenki elfelejti a kérdést, hogy melyik a legkönnyebb angol nyelvvizsga, hiszen arra koncentrálnak, hogy a tudásuk felérjen a követelményrendszerhez, és sikeres vizsgát tegyenek, akkor is, ha kemény elvárásoknak kell megfelelniük.

Iskoláinkban kifejezetten Euroexam Nyelvvizsgára készítünk fel. Büszkén mondhatjuk, hogy a Behappy nyelviskola tanulói 90%-os sikerrel tették le a vizsgáikat az elmúlt években, ami hatalmas elismerés az oktatási intézményünk, illetve a tanáraink felé, akik szívvel-lélekkel végzik a munkájukat. Ha te is szeretnél a 90%-ban lenni, akkor a döntés a te kezedben van. Mi mindent biztosítunk számodra, ami az eredményes tanuláshoz kell, neked csak a szorgalmat, a kitartást és a türelmet kell beletenned.

Felejtsd el a kérdést, hogy melyik a legkönnyebb angol nyelvvizsga, csatlakozz inkább hozzánk, hogy minden akadályt könnyedén vegyél, és mosolyoghass a vizsgák végén!

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

Szeptember 24-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVvel várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás