BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Intenzív angol nyelvtanfolyam, a hatékony haladás kulcsa

Közzétéve 2017. augusztus 3. 14:34-kor ebben a kategóriában:

Az intenzív angol nyelvtanfolyam segít, hogy sikeresen vedd az angoltanulás kihívását, ha… Ha odateszed magad, és teljes lendülettel, lelkesedéssel neki ülsz, gyorsan és hatékonyan tudsz majd haladni a célod felé.

Barátságos légkörben, motiváló tanárok segítségével sajátíthatod el az angol nyelvet, mely elviszn egy másik kultúra, egy másik világ színfalai mögé. Ahhoz, hogy tökéletesen odatedd magadat az angol  nyelvtanulásban az intenzitás elengedhetetlen kitétel.

A nyelv ugyanis egyetlen módon sajátítható el: ha használva van. A gyakorlati tudás pedig az intenzív angol nyelvtanfolyamon könnyebben megszerezhető, gyors és  hatékony módon.

Középhaladó szint felétől már anyanyelvi tanároktól tanulhatsz angolul a  szóbeli óráinkon , a rugalmas órarendnek  és persze a személyre szabott haladásnak  köszönhetően minden álmod valóra váltható.

Nyelviskolánkban a tanuló az első, azaz az, hogy te úgy haladhass, ahogy az a számodra leghatékonyabb, legoptimálisabb. Az intenzív angol nyelvtanfolyam, ugyanis nem egy „letudásra” váró feladat, jó fej J de következetes tanáraink segítenek az általad kitűzött nyelvtanulási cél megvalósításában. Ha elszántad magad, és készen állsz arra, hogy belevesd magad az angol nyelv rejtelmeibe, akkor nyelviskolánk ajtaja nyitva áll előtted. A döntés csak rajtad áll.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás