BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Hogy milyen a hatékony angol iskola Budapesten?

Közzétéve 2017. június 6. 10:46-kor ebben a kategóriában:

Először is személyre szabott módszerrel tanít.  Fontos, hogy ne menjen el a kedved a nyelvtanulástól az első pillanatban attól, hogy a többiek gyorsabban haladnak, mint te, esetleg ügyesebbnek érzed őket magadnál. Ezek a szituációk sebesen tudják elvenni a kedvet a folytatástól. Nálunk egészen más környezetben találhatod magad. A te időbeosztásod, a te tempód, és a te tudásszinted határozzák meg haladásod gyorsaságát  azaz maximálisan egyénre szabva sajátíthatod el az angol nyelvtanulás minden csínját-bínját.

Másrészt a rugalmas időbeosztásnak köszönhetően igazán igényeidnek megfelelően tanulhatsz angolul.  A fix időpontok a mai felgyorsult világunkban nem mindig működnek. Hiszen mindenkinek saját beosztása, életritmusa, napirendje van. Ebben legtöbbször helyet kell kapjon a család, a munka, a szabadidő, és természetesen a nyelvtanulás is.

Összeegyeztetni a rengeteg teendőt, azonban korántsem egyszerű feladat. A rugalmas és hatékony angol iskola Budapesten segíteni tud, hogy a munka és a sok egyéb kötelezettség mellett is lehetséges legyen az angoltanulás.

 Döntsd el te, hogy mikor szeretnél angolozni. Határozd meg, hogy mely időpontok azok, amik a leginkább optimálisak a számodra, és igazítsd azokhoz nyelvóráidat. Ha ezt teszed, akkor biztosan nem fog felmerülni az a kifogás, hogy „nincs idő” az angolra, ráadásul kényelmetlenségeket sem fog szerezni a nehezen megoldható, túlzsúfolt napirend. A nyugalom pedig elengedhetetlen ahhoz, hogy végül sikeresen fogj bele az angol rejtelmeinek felkutatásába. Igyekszünk a lehető legtökéletesebb körülményeket, barátságos környezetet biztosító angol iskola Budapesten  lenni és maximális segítséget nyújtani céljaid eléréséhez.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

A mi ajándékunk Neked!

 

2018 nov. 26-től dec. 23-ig

most TANKÖNYVEDET mi adjuk AJÁNDÉKBA!

 

Vágj bele még idén

vagy kezdd el jövőre!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás