BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Hétvégi angol nyelvtanfolyam Budapesten

Közzétéve 2017. február 2. 16:39-kor ebben a kategóriában:

Ha neked is nehéz időt találnod a nyelvtanulásra, akkor válassz egy olyan nyelviskolát, ahol igazodnak az igényeidhez! A BeHappy Nyelviskola tud segíteni, a hétvégi angol nyelvtanfolyam Budapest belvárosában, két helyszínen is. Nálunk hétvégén is jöhetsz tanulni!

Te írod az órarendet, hiszen a kötetlen időbeosztásnak köszönhetően akkor tudsz jönni tanulni amikor az neked a legmegfelelőbb. Tanáraink pedig  segítenek a megfelelő haladásban.

Érdemes beiratkoznod, ha érettségire vagy nyelvvizsgára készülsz, mert itt a BeHappy Nyelviskolaban érettségi és nyelvvizsga felkészítőket is indítunk. A külföldre való kiköltözés előtt minél hamarabb el kell kezdened a készülést, hiszen így egyszerűbb lesz a kihívások teljesítése. A megszerzett nyelvtudásnak a karriered építése során is hasznát veszed majd. A rugalmas órarendnek köszönhetően a szóbeli képességeid fejlesztése sem marad el. Oktatásszervezőink segítenek, hogy milyen szinten kezdd el a tanulást és segítenek kiválasztani a számodra legmegfelelőbb bérletcsomagot is.

A hétvégi angol nyelvtanfolyam Budapesten  mindkét nyelviskolánkban lehetséges. Pesten az V.kerület Pilvax köz 2-ben, Budán pedig a II.kerület Margit körút 62-es szám alatt várjuk az angolul tanulni vágyókat! Ne feledd a hétvégi angol nyelvtanfolyam első lépése, hogy oktatásszervezőinkkel vedd fel a kapcsolatot, ők mindenben segítenek neked a tanfolyamokkal kapcsolatban.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

Szeptember 24-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVvel várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás