BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Hatékony angol nyelvtanulás

Közzétéve 2016. november 28. 00:00-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelv ismerete szinte elvárásnak számít a 21. században. Mindegy, hogy a világ melyik  részére utazunk, az angolt jóformán mindenhol beszélik, valamilyen fokon. Sohasem késő elkezdeni a tanulást, hiszen a fejlődés nincs korhoz kötve. A hatékony angol nyelvtanulás mindenki számára lehetséges, hiszen iskolánkban saját időbeosztásban, másokhoz való alkalmazkodás nélkül haladhatsz. Hogy hogyan történik mindez?

Az ingyenes szintfelmérőnk segítségével kiderül, hogy ki-milyen szinten kezdheti meg a hatékony angol nyelvtanulást. Nálunk nincsenek csoportok, minden tanulónk egyéni haladási programon halad a saját időbeosztásának megfelelően.

Az órákon szakmailag képzett tanáraink segítenek a hatékony angol nyelvtanulásban. A másik szempont, amely munka, család, elfoglaltságok mellett is lehetővé teszi a hatékony angol nyelvtanulást az a rugalmas időbeosztás. Ez annyit jelent, hogy bárki, aki egy kicsit is érdeklődik az angol nyelv iránt nem kell, hogy előre meghatározott időpontokhoz ragaszkodjon. Mindenki a saját tanmenete szerint halad és a tanárok egyénileg segítenek, akkor ülhetsz be órára amikor neked a legmegfelelőbb. Összefoglalva nyelviskolánkban nincsenek sémák, melyeket a tanulókra húzunk. Mindenki a saját tempójának,  ritmusának megfelelően tud haladni. A hatékony angol nyelvtanulás minden korosztály számára elérhető. Az angol órákon nem kell másokhoz alkalmazkodni így akár gyorsabban, vagy lassabban is tudsz haladni a saját képességeidhez mérten.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás