BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Ha a nyelvvizsga az álmod, mi segítünk valóra váltani!

Közzétéve 2017. szeptember 7. 14:54-kor ebben a kategóriában:

A sikeres nyelvvizsga nem kell, hogy úgy éljen a képzeletedben, mint valami elérhetetlen vágyálom, ami reménytelenül hosszú, szenvedésekkel, lemondásokkal teli út végig járásával szerezhető  csak meg.

Személyre szabott módszerünk segít, hogy sikeres nyelvvizsga tulajdonos legyél.  Egyéni haladási programon haladhatsz, így nem kell mások tempójához alkalmazkodnod. Hiszen tanulási képességeink merőben eltérőek is lehetnek egymástól. (nem rosszabbak, vagy jobbak, csak különbözőek) De eleve a célok is egészen más felé mutathatnak. Lehet, hogy te azt tűzted ki célodul, hogy minél hamarabb szeretnéd megszerezni életed első nyelvvizsga papírját. Rendben van, de megint más elképzelhető, hogy „csak” társalgási szinten akarja ismerni a nyelvet.

Fontosnak tartjuk, hogy segítsünk elérni a kitűzött célodat. Legyen az nyelvvizsga vagy akár emelt szintű érettségi, külföldi út. Ebben hozzáértő, diplomás, jó fej J tanárink lesznek segítségedre. Kellenek azok a támpontok, melyek segítenek az előre haladásban, és kell, hogy az egyéniségek kifejezésre juthassanak. Saját tempó, és a célok, pontos meghatározása segít téged a hatékony haladásban. Ha ez megvan, akkor pedig tényleg sínen van a tanulás.

A nyelvvizsga ilyen optimális körülmények között könnyen, egyszerűen megszerezhető, valóra váltható álom. Iskolánkban nyelvvizsga felkészítő tanfolyamokat is indítunk. Részletekről oktatásszervezőink tudnak neked bővebb információt adni.

Ha szíved-lelked beleteszed abba, hogy elsajátítsd a vágyott angol nyelvet, akkor senki, és semmi nem akadályozhat meg abban, hogy kitűzöd célodat elérd.

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás