BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Fókuszban a TELC nyelvvizsga feladatok

Közzétéve 2017. augusztus 10. 14:39-kor ebben a kategóriában:

A TELC nyelvvizsga feladatok gyakorlásának segítségével  elérheted a kitűzött célt, a nyelvvizsga sikeres megszerzését. Ez pedig nem egy utolsó szempont akkor, amikor  lassan már nincs olyan munkahely, ahol ne lenne elvárás a nyelvvizsga illetve a diploma megszerzéséhez is szükséged lehet hozzá. Nyelviskolánkban teljes körű TELC nyelvvizsga felkészítőn vehetsz részt.

Előszőr felmérjük tudásod, hogy mennyi idő és energia elérni és megszerezni a nyelvvizsgát. Ha már a megfelelő szinten vagy akkor egy sikeres próbanyelvvizsga után indulhat is a TELC nyelvvizsga feladatok gyakorlása. TELC angol nyelvvizsga felkészítőnk keretein belül történik iskolánkban a TELC nyelvvizsga feladatok gyakorlása. A felkészítőn begyakoroljuk az írásbeli nyelvvizsga típusfeladatait. Segítünk, hogy hogyan is érdemes ezekhez nekilátni, milyen technikákkal lehet a leghatékonyabban ezeket megoldani.

Neked használható, hatékonyan alkalmazható tudásra van szükséged, emellett olyan bizonyítványra, mely diplomádhoz, munkádhoz megfelelő. A TELC nyelvvizsga feladatoknak köszönhetően óráinkon olyan tananyaggal ismerkedhetsz, olyan kihívások elé állíthatod magadat, melyek a későbbiekben tökéletesen az előnyödre, és egyben a hasznodra válnak. Az eredményes tanulás az egyetlen, ami hiánytalanul, bőségesen meghozza gyümölcsét.

Ha már úgy érzed, hogy mindent tudsz a középfokú nyelvvizsgához, akkor is szükséges, hogy felkészítő kurzusainkon gyakorold a TELC nyelvvizsga feladatokat. A felkészítő mellett járj szóbeli gyakorló óráinkra is, hiszen itt anyanyelvi tanárok segítenek a nyelvvizsga szóbeli témakörökben és a tipikus szituációk gyakorlásában.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

AJÁNDÉK TANKÖNYV

JÚNIUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás