BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Célkeresztben az Euro nyelvvizsga

Közzétéve 2017. november 15. 11:43-kor ebben a kategóriában:

Azért ajánljuk az Euro nyelvvizsgát, mert itt a valódi nyelvtudás ötvöződik a valódi papírral.  Mi itt a nyelviskolában azt szeretnénk, hogy az euro nyelvvizsga papír  megszerzése mögött valódi tudás álljon. Mi olyan utat kínálunk neked, ahol a valós életben használt nyelvi fordulatok és  elsajátított készségek merülnek fel elvárásként a nyelvvizsga során. Nem csak sablonfeladatokat kell követned, aminek a végén egy unásig ismételt teszt segítségével letudhatod az egészet. Olyan tudást kaphatsz a kezedbe, aminek egyrészt élvezhető a megszerzése, másrészt kiaknázható minden egyes pozitívuma, az élet nemzetközi színterén.

Nálunk te vagy a lényeg. Ha úgy látjuk, hogy elérkezett az idő az Euro nyelvvizsga megszerzéséhez, akkor egy tízhetes nyelvvizsga felkészítő kurzus keretei között, még aktívabban ráfókuszálunk a célra. Az Euro nyelvvizsga felkészítő alatt hatékonyan, jó hangulatban haladunk előre. Segítünk elsajátítani azokat a technikákat amikkel a leggyorsabban és leghatékonyabban lehet az Euro nyelvvizsga feladatokat megoldani.

Az Euro nyelvvizsgáról

A nyelvvizsga minden egyes feladata az Európa Tanács által meghatározott egységes nyelvi szintekhez idomul. Ebből azonnal egyértelművé válhat, hogy a megszerzésével olyan államilag elismert dokumentum birtokába juthatsz, melyet diplomához, álláskereséshez egyaránt elfogadnak, azaz mely gyakorlati támaszt nyújt a gyakorlati életben. A magyar akkreditációs rendszernek megfelelően, harmóniában az Európai Tanáccsal három szinten tehető le a vizsga: alap, közép, és felső. Mi támogatunk abban, hogy végig tudd járni a célodhoz vezető utat, ami ilyen feltételek mellett nem lesz sem göröngyös, sem járhatatlan!

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás