BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Célkeresztben az EURO nyelvvizsga feladatok

Közzétéve 2018. április 16. 13:46-kor ebben a kategóriában:

Az EURO nyelvvizsga feladatok méltán népszerűek tanulóink körében. Hogy miért? Egyszerű. Az életre készítenek fel.

A legtöbb teszt hibája, hogy a legkevésbé sem életszerű, már ami a feladatok milyenségét illeti. A földtől elrugaszkodott, irreális szituációk, vagy éppen utasítások nem könnyítik meg a tanulók helyzetét. Igazság szerint a legkönnyebben úgy lehet elrettenteni az érdeklődőket a nyelvtanulástól, hogy olyan feladatlapokat kapnak, melyek szárazsága és megemészthetetlensége kiábrándító. Ilyen körülmények között természetes, hogy sokan már akkor lemondanak a vizsgázásról, amikor még bele sem fogtak.

A motiváltságnak igen nagy szerepe van a hatékony  nyelvtanulásban, és persze az élet számos területén. Ha lelkes vagy, ha úgy érzed, hogy tiéd a világ, akkor minden sokkal egyszerűbbé válik. Ha elhivatott vagy a céljaid elérésével kapcsolatban, akkor nem fogod terhesnek érezni a hozzájuk vezető utat. Ezzel szemben, ha folyamatosan kedvetlenséggel kell szembesülnöd, akkor teljes mértékig érthető, hogy egy idő után megunod a próbálkozást, és abbahagyod a tanulást.

A külső körülmények, azonban nem befolyásolhatnak többé, ha olyan módszert választasz, mely személyre szabott, rugalmas és saját tempódhoz igazodik.

Az EURO nyelvvizsga feladatokkal játszi könnyedségű az angolozás!

Ha a tudásodnak megfelelően haladhatsz előre, olyan tempóban, ami a számodra tökéletes, akkor minden feltétel adva van ahhoz, hogy sikeres nyelvvizsgát tegyél. Az életközeli feladatoknak köszönhetően így nemcsak egy elismeréssel, hanem valódi tapasztalattal gazdagodhatsz!

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás