BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Milyen a tökéletes angol iskola Budapesten?

Közzétéve 2017. augusztus 17. 14:38-kor ebben a kategóriában:

Megbízható, precíz angol iskola Budapesten? Igen! Ha olyan lehetőséget keresel, ahol a nyelvtanulás hatékony, személyre szabott, érdemes  benézned hozzánk.

Ha eddig úgy érezted, hogy a hagyományos csoportos illetve a magán tanáros oktatás nem volt elég hatékony, nem sikerült  elérned a kitűzött célt, van megoldás.  Próbáld ki személyre szabott módszerünket. A fontos te vagy, nálunk saját tempóban tanulhatsz időbeosztásodnak és képességeidnek megfelelően.  Pontosan ezért  egyéni haladási programon tudsz haladni. Így maga a tanulás is felgyorsítható, és élvezetesebbé, hatékonyabbá tehető. Angol iskola Budapesten, akkor nálunk jó kezekben vagy. Ha eddig úgy érezted, hogy  időbeosztásod miatt nem tudtad elérni a célod, a jó hírünk, hogy a BeHappy Nyelviskolában rugalmas időbeosztásban tanulhatsz. Ráadásul nálunk nem kell csoportindulásra várnod, mint más angol iskolákban Budapesten. Akár már másnap belevághatsz az angoltanulásba.

Mik a céljaid? Ezeket határozd meg mindenek előtt. Jó, ha nagyjából tudod, hogy milyen szinten szeretnéd elsajátítani az angol nyelvet, s mindezt kb. mennyi idő alatt tervezed. Nyilván utóbbi nagyban függ attól, hogy mennyit tudsz rászánni az életedből. Az egyéni haladás tökéletes végeredményt hozhatsz létre. A tökéletes angol iskola Budapesten az órák meghatározásánál is rugalmas. Azaz, a te szabadidőd az, ami aztán az órarendedet kialakítja: nem előre belőtt, általános időpontokhoz kell alkalmazkodnod. Te határozhatsz meg mindent, ami csak segíti, támogatja az angol  nyelvtanulási céljaid elérését.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás