BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Az alapfokú angol hatékony elsajátítása

Közzétéve 2017. május 8. 15:54-kor ebben a kategóriában:

Gondot jelent számodra, hogy még nem tudsz angolul?

Akkor kezdj bele minél hamarabb az angoltanulásba, mert nagy eredményeket érhetsz el egy kis kitartással!
Az első cél az alapfokú angol elsajátítása, ez nálunk a BeHappy Nyelviskolánál egyszerű feladatnak bizonyul, személyre szabott módszerünk segítségével!  😉 
Nincsenek klasszikus értelemben vett csoportos angol tanfolyamok, hanem tanulóink rugalmas időbeosztásban, saját tempójuknak megfelelően haladhatnak.
Az alapfokú angol elkezdése előtt kapni fogsz egy egyéni haladási programot, amelynek a segítségével hatékonyan és saját tempódnak megfelelően tudsz haladni, tanáraink folyamatos segítségével.
Diplomás tanáraink, jó fejek  kedvesek, de ugyanakkor következetesek. A nagy szakmai tapasztalatuknak köszönhetően gyorsan és hatékonyan tudsz majd haladni szintről szintre.
Az alapfokú angol tanítása során kedvesek lesznek, ám emellett számon kérik majd Tőled a tananyagot. Azzal is tisztában lesznek, hogy mi a célod a tanulással, és ennek megfelelően fognak majd segítséget nyújtani.
Akkor is bátran jelentkezhetsz a nyelviskolába, ha külföldre akarsz költözni, vagy ha nyelvvizsgát szeretnél szerezni, esetleg a munkádhoz van szükséged a nyelvtudásra. Nincs akadálya az érettségire való gyakorlásnak sem. Az alapfokú angol megtanulása után jön a következő lépcsőfok, hiszen a középfokú szint is sok kihívást rejt magában. Akkor sem kell lemondanod a nyelviskolában történő tanulásról, ha úgy gondolod, hogy nincsen nyelvérzéked, mert meggyőződésük, hogy előbb-utóbb mindenki képes elsajátítani az angol nyelv fortélyait.

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás