BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angol kezdő feladatok

Közzétéve 2017. április 30. 15:41-kor ebben a kategóriában:

Egy idegen nyelv megtanulása általában sok gyakorlást igényel.

Szerencsére, a mai világban már számos lehetőség közül lehet választani, ha az ismeretek bővítése a cél. Az angol kezdő feladatok megoldása segítheti a tanulót a céljai elérésében, ezért érdemes rászánni az időt a gyakorlásra.

Azonban, alaposan meg kell nézni, honnan származnak a feladatlapok. Legtöbben az internetről töltenek le feladatokat, pedig ez többféle veszélyt is rejthet magában. Például, nem biztos, hogy a teszteket egy tényleg hozzáértő ember készítette, és ezért többféle hiba is előfordulhat benne. Másrészt, az angol kezdő feladatok megoldása sikerülhet egy régebbi nyelvkönyv feladatai alapján is. Ebben az esetben is érdemes elővigyázatosnak lenni, mert a nyelv igen gyorsan változik, és nem biztos, hogy a régi kiadású könyvben lévő szavak megállják a helyüket a mai világban.

Arról nem is beszélve, hogy a helyesírási szabályok is megváltozhattak az évtizedek során. Ennek tükrében az a legelőnyösebb, ha az angol kezdő feladatok megoldása egy viszonylag új kiadású könyv segítségével történik. A tanári segítség sem maradhat el, ezért tanácsos felkeresni a BeHappy Nyelviskola csapatát.

 A jelentkezés bármikor lehetséges, hiszen a tanulás saját időbeosztásban történik, egyéni haladással.

 A tanulók a szintfelmérő megírása után kapnak egy haladási programot, amelynek a segítségével könnyen, hatékonyan tudnak haladni saját ritmusuknak megfelelően.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás