BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angol nyelvtanulás személyre szabott keretek között

Közzétéve 2017. május 22. 16:35-kor ebben a kategóriában:

Úgy érzed, hogy az elfoglaltságaid miatt nem tudsz beiratkozni egy fix időpontban tartott, angol nyelvtanfolyamra, pedig szeretnél jobban megtanulni angolul?

Akkor biztosan tetszeni fog a BeHappy Nyelviskola módszere, nálunk Te döntheted el mikor jössz tanulni.

Bérletrendszerünk segítségével akkor tudsz órára jönni amikor neked a legmegfelelőbb, akár este vagy hétvégén is.

A beiratkozás előtt írnod kell egy szintfelmérőt, amelynek a segítségével megállapítjuk a szinted, mi az amiben több segítségre van szükséged, több gyakorlásra. Oktatásszervezőink segítenek kiválasztani a neked legmegfelelőbb bérletcsomagot, mind haladásban, mind pedig árban.
Külön hangsúlyt fektetünk a szóbeli kommunikációra ezért külön kis csoportos szóbeli óráinkon életszerű feladatokon keresztül gyakorolhatód szóban a már megtanultakat.
Az angol nyelvtanulást segíti, hogy középhaladó szint felétől már anyanyelvi tanárok tartják szóbeli kis csoportos óráinkat.
A nyelviskola tanárai segítőkészek, kedvesek, ám egyben következetesek és számon kérik a tananyagot. Szívesen segítenek minden felmerülő kérdésedben is. Ha szükséges, akkor kaphatsz plusz feladatokat is a fejlődésed érdekében. Az angol nyelvtanulás még sikeresebb lesz, ha a szabadidődben is szánsz időt a gyakorlásra. Nálunk nincs kötelező házi feladat, de az otthoni gyakorlás mindenképp hasznos az angol nyelvtanulásban. Sokat segíthet, ha eredeti nyelven nézel filmeket és ha sokat olvasol.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás