BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Beszédcentrikus angol nyelvtanfolyam Budapesten

Közzétéve 2017. március 16. 11:09-kor ebben a kategóriában:

Nagyon sokan panaszkodnak arra, hogy az idő múlásával kopik a nyelvtudásuk. Bár passzívan képesek megérteni a másik mondanivalóját, de saját maguktól már nem tudnak összerakni egy hosszabb mondatot.

Ezen könnyen lehet segíteni a beszédcentrikus angol nyelvtanfolyam Budapest segítségével, hiszen itt mindenképpen szükség lesz a korábban megtanult szavak és nyelvtani szabályok alkalmazására. A tanárok segítenek a kitűzött célok elérésében. Legyen szó nyelvvizsgáról, érettségiről vagy egy munkahelyi prezentációról.

Nálunk a BeHappy Nyelviskolában már kezdő szinttől hangsúlyt fektetünk az angol külön szóbeli gyakorlására. Kiscsoportos kommunikációs óráink keretein belül rutint szerezhetsz, a sok életszerű gyakorló feladat segítségével. Középhaladó szint második felétől kommunikációs óráinkon már anyanyelvi tanárok várnak rád! A beszédcentrikus angol nyelvtanfolyam Budapest városában, rugalmas időbeosztással vár, ezért ha kevés a szabadidőd akkor is érdemes felvenned velünk a  kapcsolatot.  Az órarend összeállítása egyénileg történik, ami saját haladási tempót tesz lehetővé.

A beszédcentrikus angol nyelvtanfolyam bármelyik korosztály részére elérhető, hiszen az itt megszerzett tudásra nagy szükség van a mindennapi életben. Az angol nyelv nemcsak az érettségi vagy a nyelvvizsga szempontjából fontos, mivel a munkavállalóktól is egyre több helyen várják el a magas szintű tudást.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás