BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Az angol szintfelmérő

Közzétéve 2018. szeptember 8. 14:33-kor ebben a kategóriában:

Az angol szintfelmérő egy roppantul praktikus “kellék”, aminek köszönhetően villámgyorsan (a kiértékelést követően) pontos képet kaphatunk arról, hogy hogy is állsz az angollal.

Ez annyiban érdekes és köztudomásra érdemes információ, hogy így a kitöltést követően nyilvánvalóvá válhat milyen szinten vagy jelenleg.

Itt a BeHappy-ben első az angol szintfelmérő, utána, ha már megvan a kezdési szinted akkor segítünk megtalálni a számodra legmegfelelőbb bérletcsomagot, hogy gyorsan és hatékonyan haladhass.

Az időbeosztás az első legkényesebb probléma, amikor beindul a nyelvoktatás. Hogyan alakíthatod ki úgy a menetrendedet, hogy közben a szabadidőd mennyisége se csökkenjen le drámai mértékben és a fontos feladatok elvégzése se maradjon ki a sorból?

Ez a megoldhatatlan helyzet könnyedén orvosolható, a rugalmas órarendnek köszönhetően. Akkor jössz, amikor tudsz. Így akár munka, akár tanulás mellett könnyedén lemondások nélkül illesztheted be a nyelvtanulást az életedbe, aminek az alapja a rendszeresség.

Természetesen az sem mellékes, hogy kitől sajátíthatod el a tudást. Angol anyanyelvű tanáraink a szóbeli órákon segítenek neked, hogy a gyakorlatban is használható tudást szerezz.

Ha magad oszthatod be az idődet, ha a tempó sem túlságosan lassú vagy gyors, hanem éppen ideális, akkor minden körülmény adva van ahhoz, hogy ne csak bemagold, hanem magadévá is tedd az angol nyelvet, a gyakorlati hétköznapokban használva azt.

Az angol szintfelmérő mankó tanáraink számára!

Ahhoz, hogy valóban a hozzád passzoló tempót fel tudják venni a tanárok, elengedhetetlen egy szintfelmérő megírása, aminek az eredményét kiértékelve már lényegesen egyszerűbb a haladás kitalálása és annak végig járása. Neked is egy visszacsatolást ad arról, hogy jelenleg hol tartasz és még a céljaidhoz képest mennyit kell elérned, illetve a tanároknak is beszédesek ezek az információk.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás