BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Az angol szintfelmérő az eredményesség kulcsa!

Közzétéve 2019. február 10. 11:48-kor ebben a kategóriában:

Az angol szintfelmérő nagyon fontos, hiszen ez az első lépés amikor újra belevágsz az angoltanulásba. Iskolánkban telefonos egyeztetés után egy tájékoztatóval egybekötött szintfelméréssel kezdünk. A tájékoztató alakalmával átbeszéljük iskolánk módszerét, megmutatjuk hogyan lehet órára fel – és leiratkozni. Megmutatjuk tankönyveinket illetve átbeszéljük, hogy melyik bérletcsomagunk lenne a számodra legmegfelelőbb, hogy gyorsan és hatékonyan elérd a kitűzött célt az angol nyelvtanulással kapcsolatban. Természetesen a tájékoztató alkalmával egy szintfelmérőt is kitöltetünk veled. Az angol szintfelmérő kitöltése után látjuk pontosan, hogy melyik szinten tudod elkezdeni a tanulást, hogy onnan mennyi idő és energia eljutni egy társalgási szintre vagy nyelvvizsga letételéhez vagy  visszahozni a régi nyelvtudásodat.

Személyre szabott módszerrel várunk angolozni!

Mi az, ami motivál, biztat a folytatásra? Valószínűleg a rugalmasság, személyre szabottság ide tartozik. Iskolánkban a magad uraként te oszthatod be a szabadidődet, s te határozhatod meg a tanulásod tempóját. A BeHappy-ben nem kell alkalmazkodnod se időponthoz se mások haladásához. A szintfelmérés lényeges lépés, először. A segítségével pontos képet rajzolhatunk arról, hogy jelenleg milyen fokon állsz, már ami az angolozást illeti. Ám a csavar csak ezután következik.

Az angol szintfelmérő kinyitja a hatékony nyelvtanulás ajtaját!

Ha megvan, hogy honnan kell elindulnod, akkor az utat mi biztosítjuk neked. Egyéni haladást alakítunk ki a számodra, ami azt jelenti, hogy te gazdálkodhatsz a szabadidőddel és saját tempódban haladhatsz a programodon.

Tanáraink segítenek a haladásban, hogy hatékonyan elérd a célodat. Azon vagyunk, hogy használható angol nyelvtudást szerezz és magabiztosan tudd használni az angol nyelvet írásban és szóban egyaránt!

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás