BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Az angol nyelvvizsga nagyon fontos

Közzétéve 2017. március 31. 14:30-kor ebben a kategóriában:

Ideges vagy amiatt, hogy közeledik a nyelvvizsgád időpontja, de nem érzed magad elég felkészültnek?

Nos, ilyenkor sokat tudnak Neked segíteni a BeHappy Nyelviskola nyelvvizsga felelős tanárai. A beiratkozás bármikor lehetséges, tehát semmiképpen ne várj vele tovább, ha az angol nyelvvizsga letétele a célod.

Iskolánkban  egyedi  módszer alapján sajátíthatók el a nyelv rejtelmeit. Itt nincsenek klasszikus értelemben vett csoportok, hiszen Te döntöd el, hogy mikor jössz tanulni , ez pedig egyéni haladásodnak köszönhető. Órára le - és feliratkozni  személyesen, online vagy iskolánk elérhetőségein van lehetőséged.

De mit történik, ha felveszed velünk a kapcsolatot és az angol nyelvvizsga érdekel?

Oktatásszervezőink egy szintfelmérővel egybekötött konzultáció alkalmával segítenek mindenben, hogy elérd a célod. A szintfelmérő alapján kiderül mennyi idő és energia a kitűzött cél az angol nyelvvizsga elérése. Nyelvvizsga felkészítőinkről és az ezeken való részvételről is oktatásszervezőink tudnak majd bővebb tájékoztatást adni.

 Az írásbeli, illetve a szóbeli felkészítés is nagyon fontos, ezért mindkettőre szánj elegendő időt! Ha problémád van, akkor a tanárokhoz nyugodtan fordulhatsz, mert ők szívesen segítenek Neked. Az sem jelent gondot, ha csak az esti órákban, vagy a hétvégéken érsz rá a tanulásra, mert a BeHappy Nyelviskola ehhez is tud igazodni. A szorgalmas tanulással előbb-utóbb biztosan eléred majd a célodat, és sikerülni fog az angol nyelvvizsga letétele. Érdemes időt szánnod a gyakorlásra, mert a segítségével pluszpontokat kapsz a felvételin, és az állásinterjúkon is nagyobb eséllyel indulsz. Várhatóan az iskolai órákon is jobb jegyeket fogsz szerezni. Arról nem is beszélve, hogy a külföldi utazás vagy munkavállalás alkalmával is hasznát veszed majd a nyelviskolában megszerzett tudásnak.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás