BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Az angol nyelvtani tesztek, milyen szinten vagyok angolból?

Közzétéve 2019. május 21. 14:12-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelvtani tesztek sokak számára leginkább valamiféle nem kívánatos, kötelező köröknek tűnnek, amiken túl kell esni, ám amiknek semmi gyakorlati haszna nincsen. Ez azonban korántsem egyenlő az igazsággal. Az angol nyelvtani tesztek, nagyon fontosak hiszen képet adnak jelenlegi tudásunkról, szintünkről. Nagyon is lényeges, hogy a nyelvtani szabályok végül a helyükre kerüljenek, hiszen ezáltal biztosítható be egy olyan alap a tudásban, amire bármilyen helyzetben, stabilan lehet támaszkodni. Iskolánkban szintfelmérővel kezdünk, igen ez első körben egy angol nyelvtani teszt, ebből megtudjuk, hogy hogyan állsz az angol nyelvtan szabályaival, így látjuk, hogy mi az amiben segíteni tudunk, mi az a tudás amire biztosan építhetünk. Az angol nyelvtani tesztek nem csak a szintfelmérőnél kerülnek elő. Elengedhetetlen, hogy időről-időre megnézzük, teszteljük a tudásodat. Akkor tudunk neked hatékonyan, eredményesen segítséget nyújtani az angol tanulással kapcsolatban, ha látjuk mi az a rész a tananyagban, amit még jobban be kell gyakorolni. Módszerünk lényege, hogy minden tanuló úgy haladjon a saját programján, hogy feladatonként maximális segítséget kapjon tanárainktól. Ha egy feladattípus, egy nyelvtani rész nem megy akkor az egyéni haladási tempónak köszönhetően, plusz segítséget, gyakorlófeladatot kapsz tőlünk. Saját tempód szerint dolgozd fel az anyagot, ha valami gyorsabban megy, van lehetőség a haladás felturbózására, ha épp ellenkezőleg akkor van lehetőség a lassabb haladásra, még több gyakorlásra. Mivel iskolánkban nincsenek csoportok ezért nem kell senki máshoz alkalmazkodnod csakis magadhoz!

Termesztésen fontos, hogy ne csak a nyelvtannal, hanem a szóbeli gyakorlással is foglalkozzunk. Iskolánkban egyformán hangsúlyt fektetünk a szóbeli és az írásbeli gyakorlásra. Fontos, hogy a biztos nyelvtani alapok mellett sokat gyakoroljátok a beszédet is.

Az angol nyelvtani tesztek támpontjaid lehetnek!

Ha fel tudod mérni a tudásodat, ha láthatod éppen aktuálisan hol tartasz a megértési folyamatban, akkor könnyebben tervezheted meg a következő lépéseket. Erre hivatottak a tesztek. Így aztán, ha nem idegeskedve, frusztráltan ülsz le a kitöltésükhöz, hanem motiváltan, kíváncsian arra, vajon mennyit fejlődtél a legutóbbi felméréshez képest. Oktatásvezetőnkhöz, oktatásszervezőinkhez mindig fordulhatsz, ha bármi kérdésed van vagy segítségre van szükséged a haladásoddal kapcsolatban.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás