BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Az angol nyelvi tesztek segítik a munkádat!

Közzétéve 2018. március 15. 13:22-kor ebben a kategóriában:

Ha a nyelvtanulásban nemcsak a nyelvvizsga teljesítése, hanem az angol nyelv elsajátítása a célod, akkor az angol nyelvi tesztek rengeteget segíthetnek abban, hogy hasznos tudásra tegyél szert.

A gyakorlás az egyik alapfeltétele annak, hogy stabil, megingathatatlan tudással gazdagodj.

Nagyon fontos a tanulásban a rendszeresség. Ha aktívan és eredményesen kívánsz hozzáállni az angoltanuláshoz, akkor fontos, hogy elegendő időt fordíts rá, hogy szóban illetve írásban is fejlődj, haladj a nyelvtani anyaggal is és használd szóban is a már megtanultakat.

A BeHappy Nyelviskolában pozitív hangulatban, jó fej tanárok segítik a haladásodat, egyénre szabott módszerrel.

Hogy ez mit jelent?

Többek között azt, hogy a céljaidnak és az aktuális tudásodnak megfelelően haladhatsz előre. Nálunk nem kell másokhoz alkalmazkodnod, nem kell mások időbeosztása szerint tanulnod, hanem egy minden tekintetben hozzád passzoló egyéni ütemben és haladással tudsz gyorsan és hatékonyan eljutni a célod felé.

Hogy ennek mi a lényege?

Azáltal, hogy csak a saját képességeidet és haladásodat vesszük figyelembe, a motiváltságod mértéke nem csökken az idő előre haladtával, sőt folyamatosan növekszik. Sikerélményekkel kell számolnod, így olyan alapokra helyezheted tudásodat, amik segítségével elérheted a célod, legyen az nyelvvizsga, munka vagy külföldi tanulás.

Az angol nyelvi tesztek támogatják a fejlődésedet!

Az órarendet te osztod be, így ténylegesen nincs helye  kifogásnak, már ami az angolozást illeti. Iskolánk megannyi, hatékony teszttel járul hozzá az eredményes, sikeres angol nyelvvizsgádhoz, és az életen át tartó, folyékony angol nyelv használatához.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás