BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Az angol nyelv elsajátításáról

Közzétéve 2017. június 13. 10:50-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelv ismerete manapság alapvető elvárás. Az iskolákban, sőt már az óvodákban is komoly nyelvoktatás folyik. A felnövekvő generációk már egészen korán találkoznak az angol nyelvvel, de mi a helyzet a felnőttekkel?

Természetesen nekik sincsen későn, sőt. A nyelvtanulás elkezdése sem korhoz, sem időponthoz nincs kötve. Ha te most érzed azt, hogy eljött az idő, és valami újat szeretnél csinálni, akkor nem érdemes tovább halogatnod a lépést. Nálunk a BeHappy Nyelviskolában a  te igényeid, a te tempód, a te, egyéni képességeid számítanak.

Ha ugyanis az angol nyelv elsajátításának lépései rád vannak szabva, akkor hatékonyan, gyors ütemben tudsz haladni az angol nyelvvel kapcsolatos célod felé. A kifogások ugyanis nagyon hamar színre lépnek akkor, ha az oktatásban nincs minden rendben. Számos területen lehetnek nehézségeid. Az időbeosztás, a tananyagok elsajátítása, a tanári hozzáállás stb. Ha azonban úgy tanulhatod a hőn áhított angol nyelvet, hogy közben nem kell áldozatokat hoznod, akkor szinte játékká válik az egész folyamat. Élvezni fogod minden egyes percét, pillanatát.

Szeretnénk, ha az angol nyelv elsajátítása nálunk élményt jelentene. Az időbeosztás kényes kérdése sem lehet akadály nyelviskolánkban. A  csoportos  tanfolyamoknál az időbeosztás gondot okozhat. Ha ugyanis nem tudod bezsúfolni az órákat az életedbe, akkor hiába az akarat, hiába az elszántság:  nem sikerül elérni a várva várt kitűzött célt. Nyelviskolánkban olyan rendszerben tanulhatsz, melynek fő elemei az egyéni, rugalmas haladás. Ha eddig azért nem mertél lépni, mert féltél az esetleges nehézségektől, nem tudtad hogyan old meg a felmerülő problémákat, akkor már nem kell aggódnod hiszen saját tempódban haladhatsz az angol nyelv elsajátítása felé.

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

Október 22-ig

 

AJÁNDÉK MUNKAFÜZETTEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás