BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angolul tanulni: szabadon

Közzétéve 2017. július 27. 14:34-kor ebben a kategóriában:

Angolul tanulni több módon is lehet. Görcsölve, korlátok, és elvárások közé szorítva, a rád nehezedő kényszerek súlya alatt. De a szabadon, örömmel eltöltött, eredményesen zárt órák, szintek is könnyedén elérhetőek. Nálunk személyre szabottan tanulhatsz saját tempódnak megfelelően, ami minden tekintetben ideális lehet a számodra.

Az angolultanulás ugyanis csak akkor válik igazán eredményessé, ha minden pillanatát szabadon, motiváló környezetben töltöd. Ha nem idegeskedsz és persze, ha fejben éppen arra koncentrálsz, amire kell. Nyelviskolánkban ehhez minden külső körülményt biztosítunk. Egyrészt olyan sebességgel falhatod a tankönyv leckéit, amilyen tempó neked ideális. Tehát saját tempódban tudsz angolul tanulni. Nem kell semmihez, és senkihez alkalmazkodnod, a haládos csakis rajtad, a te képességeidtől függ.

 Másrészt középhaladó szint felétől anyanyelvű tanárok segítik a munkádat kis csoportos szóbeli óráinkon, ami nem akármilyen előnyt jelent. Úgy elsajátítani a különböző fordulatokat, hogy olyan emberek figyelnek rád, akik anyanyelvükön beszélik az angolt, felbecsülhetetlenül nagy pozitívum. Végül, de nem utolsó sorban az angolultanulás akkor tökéletes időtöltés, ha úgy érzed feltölt a tanulás minden perce. Ehhez, azonban egy, az életviteledhez passzoló időbeosztásra is szükséged lehet, ami nem mindig jelent egyszerűen kivitelezhető cél. Nyelviskolánkban rugalmas beosztásban jöhetsz angolul tanulni, épp ezért szinte lehetetlen, hogy ne tudd beépíteni az angol nyelv tanulását életedbe.

A kifogások ideje lejárt, vár az angolultanulás. 😉 Készen állsz rá?

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás