BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Angol tanulás kezdőknek

Közzétéve 2016. november 21. 00:00-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelv ismerete a mai világban szinte alap elvárásnak mondható. Nem csak a munkahelyek viszonylatában, hanem már az iskolás rendszerben is. A gyerekek korán, akár már óvodás korban elkezdenek ismerkedni az idegen nyelvel, és hamar elsajátítják az alapokat. Erre már a későbbiekben lényegesen könnyebb alapozni, s a középiskolás évekre, akár felsőfokig bővíthető a gyerekek angol tudása. Igen ám, de rengetegen vagyunk úgy, hogy nem teljesen ebben a rendszerben, ilyen képzések segítségével nőttünk fel. Az angol tanulás kezdőknek nagyon nagy prioritást élvező feladat, amit soha sem késő elkezdeni.

Az első lépés mindig a legnehezebb: beismerni, hogy valamilyen tudás hiányában vagyunk, amit azonban szeretnénk feltétlenül megszerezni. Ugye te is éreztél már hasonlót? Az angol tanulás kezdőknek ösvénye is innen indul, a felismeréstől. A nyelvtanulást több minden is motiválhatja. A nyelv szeretete, a szükség – esetleg munkahelyi érintettség miatt, vagy egyszerűen a tudásszomj.  Mindegy, hogy számodra mi a pontos hajtóerő, a fontos, hogy az angol, és a tanulás mellett döntöttél. A módszerek széles skálája ismert így nem kell attól tartanod, hogy esetleg nincs nyelvérzéked… Minden probléma orvosolható, megoldható. Rugalmas időbeosztással, egyéni haladással semmi sem állhat az utadba! Az angol tanulás kezdőknek eleinte kicsit nehéznek tűnhet, hiszen minden újdonságot előbb ízlelgetni kell. De biztos lehetsz abban, hogy pár hét után úgy ráérzel az idegen nyelv adta szabadságra, s annak varázslatára, hogy soha többé nem akarod abbahagyni a fejlődést, tanulást.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás